Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen módon dolgoztátok fel...

Milyen módon dolgoztátok fel hogy a rondaságotok miatt egy lány sem akar veled szóba állni?

Figyelt kérdés
Sajnos ahogy idősödöm egyre nehezebben dolgozom fel hogy egyszerűen mintha irritálnám a nőket, minden módon próbálkoztam már de semmi. Sportos alkatom van, mert szeretek több sportot is,szerencsére megtehetem hogy adok magamra( márkás ruhák stb ) de iszonyat ocsmány fejem van.
2022. jan. 2. 00:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
Vannak dolgok amikkel simán pótolni tudod a hiányosságaidat. Tartás, magabiztosság, határozottság. Ezek általában bejönnek a nőknek. Esetleg menj el fodrászhoz. Amúgy néha nem minden a márkás ruha vagy a sportos test. Legyél humoros, legyen jó dumád és egy kiállásod ami pozitív lehet a nőknél.
2022. jan. 2. 00:04
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt saját magam nem tudom eldönteni hogy humoros e vagyok mert úgy vettem észre hogy a nők bármilyen vicces lehetsz ha külsőleg nem érsz el egy bizonyos szintet átnéznek rajtad. Szeretek bulizni, simán végigtolom az éjszakát még így 26 évesen is.
2022. jan. 2. 00:14
 3/14 anonim válasza:
A nőnek mindig valamit fel kell mutatni. A hím páva a tollazatát tárja a tyúk szeme elé. Ha valakinek nincs olyan előnyös külseje, akkor természetesen más értékeket kell villantani, legyenek azok akár belső vagy külső anyagi értékek.
2022. jan. 2. 00:32
 4/14 anonim válasza:
Az igen. Még így 26 évesen is végig tolod az éjszakát...:D Ezt úgy írod, mintha olyan öreg lennél... Az ember 30 évesen éli a fénykorát, még jó, hogy 26 évesen végig bírsz tolni egy éjszakát.
2022. jan. 2. 00:38
 5/14 anonim válasza:
keress olyan nőt aki szintén ronda.
2022. jan. 2. 01:34
 6/14 anonim válasza:

teljesen igaz, sose találtam párt. nekiálltam edzeni, nagyon jó testem lett, sokan dicsérték, mindig próbáltam divatosan öltözni, de ez se segített.

konkrétan az ismerőseim közül is többen megmondták a szemembe, hogy ronda vagyok. ha neten ismerkedek, küldök képet magamról, nem is válaszolnak, előtte pedig tök jól eldumáltunk. sőt, ez nem csak párkapcsolatra hat ki, hanem szerintem haverkodásra is. nem szívesen mutatkoznak velem az emberek, iskolában nem ülnek mellém, nem jön el velem senki sehova. már ott tartok, ha boltban veszek egy márkás cuccot, az eladón látom, hogy mit gondol rólam.

nem siránkozni jöttem ide, de sajnos ez a valóság. és a ronda lányok is szebbnek képzelik magukat annál, hogy velem leálljanak. Rokonságból meg már mindenki beszól, miért nincs barátnőd, miért nem ismerkedsz...

2022. jan. 2. 02:21
 7/14 anonim válasza:
küldjetek már egy képet, aztán megmondom, hogy mi a gond a kinézettel, vagy épp mi nem
2022. jan. 2. 02:24
 8/14 A kérdező kommentje:
7/8 valahogy én is ezt érzem, és tényleg mikor bemész a egy márkásabb ruha boltba lehet csak én látom bele de mintha lenéznének hogy minek :D
2022. jan. 2. 06:43
 9/14 anonim válasza:

Én úgy kérdező, hogy végig rosszul láttam saját magamat is. Erősen önbizalomhiányos voltam és itt-ott 1 barát, vagy a család mondta, hogy szép vagyok stb, én meg lehurrogtam őket, hogy áh, láttam magamat tükörben, ne hazudjanak, csak mert barátaim, családtagjaim.

Azóta viszont az önbizalmam elért egy egészséges szintet és már teljesen objektíven tudom magamat nézni.

Ezek alapján megvannak a magam hibái, kívül van egy kis túlsúly, meg belül sem vagyok tökéletes, több hibám is van, mint ugye kb mindenkinek, viszont már belátom, hogy tényleg jóképű vagyok, de ha vékonyabb lennék lehetnék jobb is.

Összefoglalva kis önbizalommal minden ilyen jellegű probléma megoldható

21/F

2022. jan. 2. 07:42
 10/14 anonim válasza:

tudom nem ez a kategória de én így dolgozom fel:elfogadom és prostikhoz járok tudom szörnyű de nem használok ki senkit nem ártok,bántok megkapom amit akarok és ő is ennyi.(ha bele gondolok már nem is tartom annyira szörnyűnek)

25f

2022. jan. 2. 10:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!