Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Férfiak aki tinderezik hány...

Férfiak aki tinderezik hány likeotok van egy nap?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem 1-2 mindig van. De szerintem bárkinek lehetne sokkal több is, csak a rendszer nem mutat meg annyi nőnek.
2022. jan. 22. 17:00
 12/15 anonim válasza:

#11

Ezt hívják shadowbannak

2022. jan. 23. 10:46
 13/15 anonim válasza:

Elso 1 hetben, attol fuggoen melyik varosba rakom be magam 15-40 korul, aztan ugyis a lista aljara tesz a rendszer es semmi sem fog tortenni, de persze vehetsz extra kiemelest, darabja mennyibe is kerul, 10 ezer?


De mar rajottem hogy tok felesleges ilyen szarokra felmenni, mert csak az agyhalott hulye idiota nok vannak fent, akik meg “normalisok” azok meg tenyleg ez a szanalmasan normalis, mond egy vigjatekot en meg megkerdezem van-e olyan vicces mint a Schindler listaja? Es kepes ezen kiakadni, mikor egy epeszu ember levagna hogy nem komolyan mond ilyet valaki 🤷🏻


Az oreg nok is kulon allatfaj, likeolgatjak a huszoneves ferfiakat, de csak dugni nem akarnak, kapcsolatot akarnak, ha nem is kez a kezben jarosat akkor olyan moziba elmenos, turazgatni elmenos omg eszuknel vannak ezek a nyomoroncok? Attol hogy tetszik es megdugnam meg qrvara nem mutatkoznek egy anyam korabelivel :D A fiatal lanyok meg csak unatkoznak, dugnanak is meg nem is, mint az elber tragediai kb, es olyan hisztisek hogy legszivesebben beleqrnam egy mozeskosarba es kihajitani a dunara azt irany szerbia …

2022. jan. 23. 17:18
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a normális nőket nem is az ilyen oldalakon kell keresni, de lehet kivétel. A tinderen csak az idegesíti fel magát aki görcsösen ezen akar találni kapcsolatot, én csak +1 lehetőségnek használom, egyébként mindenhol máshol nyitott szemmel járok. Eddig ha barátnőm lett tényleg mindig a semmiből jött, nem előzte meg semmi keresgélés, meg ilyesmi. Aki hasonló cipőben jár, annak ezt ajánlom, az egész élet egy nagy társkereső, lehetetlen hogy ne találjunk olyat akinek jók leszünk és nekünk is tetszik az illető.
2022. jan. 23. 17:24
 15/15 anonim válasza:

Többször töröltem már magam aztán valamiért újra feltettem, hátha.. de soha semmi nem volt. Először lett egy nap alatt 17 kedvelés, (30.000 fős városban lakom, nem a főváros környékén) gondoltam befizetek hátha lesz köztük aki tetszik, hát kettőt kivéve dömper volt mind, arra a 2re ráírtam, egyik nem válaszolt, a másik 3 üzenet után lelépett.

Nagy beetetés az egész, az újakat előre sorolja hogy kapjanak kedveléseket, aztán majd csak befizetnek.

2022. jún. 4. 15:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!