Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok van kedvetek beszélgetni?

Lányok van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincsenek barátaim, akikkel jóban vagyok azokat inkább havernak hívnám. Nincs olyan ember akivel tabuk nélkül meg tudnék beszélni bármit és ez nagyon hiányzik az életemből. Tisztában vagyok vele, hogy sok pasi fog most írni, teljesen fölösleges! Az az első privátban, hogy bizonyítjuk egymásnak, hogy csajok vagyunk aztán beszélgethetünk. 18/L

2022. febr. 17. 07:37
 1/8 anonim válasza:
Szia! Nekem nincs kedvem. 19L
2022. febr. 17. 07:51
 2/8 anonim válasza:
Szia! Nekem sincs, de sok sikert! 🙂 L
2022. febr. 17. 08:48
 3/8 anonim válasza:
Na várj csak, a lányoknak nincs de mindjárt megérkeznek a kanos srácok hogy "nem vagyok lány de szívesen beszélgetek..."
2022. febr. 17. 08:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezért szűröm ki őket :)
2022. febr. 17. 09:27
 5/8 anonim válasza:

Na és azokkal mi van akik lánynak adják ki magukat? 🤔


Amúgy mi a téma?

2022. febr. 17. 09:28
 6/8 NTBS válasza:
Én férfi vagyok, és nem a te korosztályod, úgyhogy sok sikert kívánok neked.
2022. febr. 17. 19:42
 7/8 anonim válasza:
Kár, hogy előíteletes vagy a fiúkat illetően, van aki tényleg szívesen beszélgetne, hátsó szándék nélkül. Mert igen, léteznek ilyenek, és több van belőlük, mint unikornisból.
2022. febr. 20. 16:02
 8/8 anonim válasza:
Xddd utolsó nem azért nem akar lányokkal beszélgetnj mert előítéletes, de egy lannyal egy lánynak sokkal több közös témája van mint egy fiúval.
2022. febr. 20. 17:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!