Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ezen az...

Mennyire veszélyes ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 15:05
 1/10 anonim válasza:
Kb annyira, mint bárhol máshol. Ugye azt mond az ember amit akar, nem tudod ellenőrizni, lehet hogy egy kutya ül a másik oldalon, nem tudhatod. De kellő elővigyázattal azért egész jól lehet, ismertem meg itt is pár jófej embert, hárommal találkoztam is, az jött el akit vártam. Illetve nemrég egy online játékban megismert emberrel találkoztam, ott is az jött akit vártam, nem volt semmi, vele azóta is jóba vagyok.
2022. márc. 20. 15:11
 2/10 anonim válasza:
Sok a negatív tapasztalat nem jó beleélni magad egy-két szép szó miatt! DE találni normális személyeket is, tapasztalat! Vannak akikkel hosszú ideig beszélgettem,beszélek és pozitív élmény is van! F
2022. márc. 20. 15:19
 3/10 Noren1989 válasza:
Natyon. A nők fele férfi, a férfiak fele homokos.
2022. márc. 20. 15:20
 4/10 anonim válasza:

Mint egy átlag netes fórumon. Semmivel sem másabb. Sőt egy tetszőleges chatoldalon is ugyanezek a veszélyek állnak fenn. Csak annyit mondj el magadról amennyiből még nem jöhetnek rá ki vagy, illetve privát adatokat kockázatos elárulni látatlanban első alkalommal.

Én nem barátokat keresek itt. Nyilván ez a kiindulópont. De leginkább olyan nőket akikkel jól megértjük egymást és tovább lehet vele lépni. Értsd ezalatt hogy szexpartnert és/vagy párt keresek. Más platformon is fent vagyok, nem ez a kizárólagos hely. De itt sem másabbak az esélyek egy partner találásához akivel lehet gyűrni a lepedőt.

2022. márc. 20. 16:20
 5/10 anonim válasza:
Veszélyesnek nem az, csak értelmetlen, mert eltűnik a másik fél rendszerint...
2022. márc. 20. 16:36
 6/10 anonim válasza:
Nem veszélyesebb mint máshol. Facebookon is lehet hihető álprofilt létrehozni, bárhol legyél a neten, bárki kiadhatja magát másnak. Megismertem amúgy itt két kedves embert, de a többség fura és csúnya amúgy. (Hiába nem keresek kapcsolatot, de feltűnt ez) /L
2022. márc. 20. 17:00
 7/10 anonim válasza:
Nagyon. Sok a beteg skizo…
2022. márc. 20. 18:06
 8/10 anonim válasza:
Nagyon. Tele van ilyen alakokkal, mint én...
2022. márc. 20. 19:51
 9/10 anonim válasza:

Szerintem pont annyira, mint máshol.

Vannak fura alakok, pont mint máshol.

Meg vannak jófej emberek is, pont mint máshol.

2022. márc. 20. 19:57
 10/10 anonim válasza:
Nekem több párkapcsolatom, haveri kapcsolatom, levelezőtárs.......szóval többféle kapcsolat is alakult. Nem hiszem, hogy itt veszélyesebb lenne ismerkedni, mint élőben, vagy tinderen. Viszont fontos tudni, hogy itt nagyon sokan selejtesek és itt élik ki a frusztrációjukat, hamarabb futhatsz bele ilyenbe itt, mint máshol, de ez akárhol lehetséges. Érdemes óvatosan ismerkedni és nem egyből túl sokat kiadni.
2022. márc. 21. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!