Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak Kecskemét es környékén...

Vannak Kecskemét es környékén vagy Budapesten lelkibeteg magányos fiatal srácok? (18-25) Én is hasonló gondokkal küzdök és jó volna beszélgetni valakivel. 19/l

Figyelt kérdés
Pl olyanok akik öngyilkosságot kiséreltek meg. (Nekem is volt olyan sajnos) De ne ilyen őrültek meg ilyesmi. Nem kapcsolatot szeretnék hanem egy olyan fiut (férfit) akivel megoszthatnam a problémáimat.

2022. ápr. 5. 17:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én pont vasárnap próbáltam meg öngyilkos lenni. Sajnos nem sikerült. 28/F/Bp. Írj, ha gondolod.
2022. ápr. 5. 17:37
 2/17 anonim válasza:

Nem kiséreltem meg soha öngyilkosságot, de szívesen meghallgatlak.

19 F / Kecskemét

2022. ápr. 5. 19:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Szertralin sandoz 50 miligramm okozhatja ezt a dolgot? Sajnos voltam már pszihiatrián es ott adtak ezt a gyógyszert már régebb óta. Viszont fél éve az eredeti 100mg ról 50 re csökkentették. Egyébkent szeretnek a nyár folyamán leállni a gyógyszerről. Nektek ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban mi a tapasztalat?
2022. ápr. 5. 19:59
 4/17 anonim válasza:
Én 3 hónapig szedtem Szertralint, nekem bevált. Talán az egyik legbiztonságosabb gyógyszer. Sokkal jobban éreztem magam tőle. Sajnos kijött így is egy mellékhatás, ami talán csak közvetve volt a szerhez köthető, így abbahagytam. Azóta jelentősen romlott a hangulatom. Öngyilkosságot még nem kíséreltem meg csak 1x, de mostanában is vannak még ilyen gondolataim. De teszek ellenük. Ha gondolod beszélhetünk. 22 vagyok, de nem Pesti, hanem Borsodi.
2022. ápr. 5. 20:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem azóta vagyok ilyen stresszes meg depressziós amiota lentebbvették de hallotam olyanrol hogy esetleg a mellékhatása lehet.
2022. ápr. 5. 20:33
 6/17 anonim válasza:
Lehet, ha lejjebb veszik. Csokken az adag es elvonasi tuneteid lesznek. En baromirosszul voltam mikor letettem.
2022. ápr. 5. 21:02
 7/17 anonim válasza:
Végülis találtál magadnak megfelelő társat? Mert ha nem én is szívesen megismernélek. Olykor én is úgy érzem hogy jó lenne valaki akivel kölcsönösen tudnánk egymást segíteni/meghallgatni. Voltam mélyen, megfordult a fejemben öngyilkosság, de nem jutottam el addig hogy bármit is megpróbáljak inkább hogy megoldjam a problémáim, mert alapvetően nagyon szeretek élni. Viszont a krízis helyzetekből adódóan tudom milyen érzés ott lenni. De szerintem ezzel a legtöbb ember így van élete során hogy minimum egyszer belegondol, hogy mi lenne ha véget vetne az életének. Budapesti fiú vagyok.
2022. ápr. 6. 00:22
 8/17 anonim válasza:

Én kezdek ideges lenni a nyár miatt... Nem szeretem a meleget. A hegeim miatt. Nyáron kellemetlen hosszú ujjúban lenni...


Ha gondolod írhatsz, nekem is jól esne valakivel beszélni.. 19/f

2022. ápr. 6. 02:03
 9/17 anonim válasza:
kamu ez is...
2022. ápr. 6. 08:56
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi? Miért lenne kamu?
2022. ápr. 6. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!