Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nyuszis lánnyal beszélgetni?🐰

Nyuszis lánnyal beszélgetni?🐰

Figyelt kérdés

Volna valakinek kedve beszélgetni egy nyuszit tartó lánnyal?🐰


Tudni kell rólam,hogy egy törpe nyuszival osztom meg a szobámat.😊


Sokan nem tudják ezt elfogadni ..


Amit teljesen megértek viszont van olyan akinek ez nem akadály?


Ha téged nem zavarna és ismerkednél ennek tudatában is velem nyugodtan írj.😊


2022. ápr. 26. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Miért zavarna bárkit is a beszélgetésben, hogy van melletted egy 🐰? 😄
2022. ápr. 26. 10:32
 2/21 anonim válasza:
Alapból nem zavaró, de ha elpusztul a legtöbben bedepiznek tőle, és ez már zavaró. De ugyan ez igaz kutyára, macskára, egyéb állatokra is. A háziállatok élettartama jelentősen kisebb az emberénél, ezt el kell fogadni. Sajnos nem egy barátságom ment erre rá.
2022. ápr. 26. 10:40
 3/21 A kérdező kommentje:

Mi történt pontosan azokkal a barátságokkal?

Persze ha nem titok.


Miért veszítetted el őket egy kisállat halála miatt?😮

2022. ápr. 26. 10:44
 4/21 anonim válasza:
Velem is megoszthatnád a szobádat. :) 28/F
2022. ápr. 26. 11:03
 5/21 anonim válasza:
Nyuszis jelmezed is van?
2022. ápr. 26. 11:33
 6/21 anonim válasza:

Szia

Nekem szimpatikus hogy nyuszival laksz. Egy apróság miatt van bennem egy kis kétség. A nyuszid nem rágná meg a telefontöltő kábelt?

2022. ápr. 26. 12:02
 7/21 anonim válasza:
Hali :) Engem nem zavar.
2022. ápr. 26. 12:39
 8/21 anonim válasza:

#2: Ez igaz, az állatok élettartama jóval rövidebb. Ettől függetlenül az ember ugysnúgy szeretheti őket és fájhat az elvesztésük. Egy kutya/macska sok esetben 10+ évig is elélhet.


Képzeld el, hogy a gyerekkorodtól kezdve a felnőttkorod elejéig ott van melletted, majd betegség vagy öregkor miatt elmegy.


Nem akarok vádaskodni, de esetleg nem azért értek véget a barátságok, mert ők gyászoltak egy szeretett háziállatot, te pedig esetleg kicsit ítélkeztél felettük emiatt?

2022. ápr. 26. 12:43
 9/21 anonim válasza:

Azt hittem, hogy nekem fétis csak 😅 Utána nézem, hogy neked van is és azért keresel ilyen lányt 😅

Én sajnos még nem tarthatok nyuszit, viszont egy olyan lány akinek van nyuszija az főnyeremény lenne a szememben. Szóval más más okbókból keresünk mégiscsak ilyen lányokat.

Amúgy sok egészséget a nyuszidnak :)

2022. ápr. 26. 12:46
 10/21 anonim válasza:
Engem nem zavar, amég nincs útban.
2022. ápr. 26. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!