Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magánéletben milyenek a...

Magánéletben milyenek a fodrász csajok? Hogyan ismerkedhetnék velük?

Figyelt kérdés

Kérlek ne mondjátok hogy a szalonba vigyek bonbont vagy virágot, mert nyilván erre már totál immunisak. Budapesti vagyok, harmincas éveim elején.


Nem ingyen hajvágás lenne a cél X'D



2022. máj. 21. 15:56
 1/10 anonim válasza:
Elmesz megnyiratkozni kéri azt a párezret te pedig csuklóbol tolsz egy huszast azzal kísérve hogy nem kell vissza😉 erre lassan lágyan megérinted haját es megkered hogy egy szep vacsora folytan lenne e kedve megismerni belulrol is teged. Tobbit rad biznam
2022. máj. 21. 16:04
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem inkább én ismerném még belülről őt? Ebben a tervben 2 probléma van:

1) nem lehet tetszőleges gyakorisággal próbálkozni (előbb-utóbb elfogy a hajam, és a pénzem is)

2) nagyon kicsi a várható "jövedelmezősége"

2022. máj. 21. 16:23
 3/10 anonim válasza:

Haver. Én nyáron minden 2.nap megyek fodraszhoz. Télen(dec.-márc. eleje) heti 1x-2x. Mostmár heti 3x,4x.

Pénz nem vész el, csak gazdát cserél.


Akkor fizess annyit mennyit kér.


Haver. Mondj neki spontán egy mondatot. Mondd el hogy tetszik neked és megismernéd. Pontos Szövegem nem árulom el;)

2022. máj. 21. 16:38
 4/10 Barnabas333 válasza:
Akivel én jártam Fodrász csaj rengeteg pénz kellett hozzá és minden férfival le akart feküdni úton útfélen. Haverom meg azért tett ki egy másikat, mert a kiskutyája fontosabb volt. De persze ismerek rendeseket is. Sok sikert!
2022. máj. 21. 18:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Na akkor ha ismersz rendeset, kérlek segíts ki. Meghálálom ;-)
2022. máj. 21. 19:20
 6/10 Barnabas333 válasza:
Olyat nem ismerek már aki szabad is.
2022. máj. 21. 20:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy szabad legyen. Nem szexuális interakció motivál az ismerkedésben.
2022. máj. 21. 20:21
 8/10 anonim válasza:

En fodraszatban dolgozom de azt szoktam hazudni hogy van baratom mert hihetetlen hogy minden masodik ferfi meg akar dugni

Ez munkahely, nem diszkó!!!

2022. máj. 21. 21:45
 9/10 A kérdező kommentje:

#8-as ezt sejtettem.


Ezért is nem gondolom járható útnak, hogy szalonban nyomulok (noha nem akarok sem párkapcsolatot, sem szexet . Azaz nem is zárkózom el, de egyáltalán nem ez a cél. És nem is a-z esetleges- kedvezmények)


Merre felé dolgozol, kedves 8-as? Ha gondolod írj privatot. De kell hozzám türelem, és megértés is. Kicsit rosszul kommunikálok, de amúgy szórakoztató vagyok és korrekt ^_^

2022. máj. 21. 22:36
 10/10 anonim válasza:
Nekem régen volt fodrász barátnőm, egy lotyó volt, persze nagy nehezen jöttem rá. Soha többet. Úgy sejtem, azóta is faszrol faszra jár...
2022. máj. 22. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!