Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedne?

Valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Leginkább miskolciak és korombeli lany/fiú 19 éves vagy esetleg pár évvel idősebb fiatalabb mindegy az:)


Barátkozni szeretnék sajnos 1 barátnőm sincsen és pont nyár is van szeretnék barátkozni.


Szeretek könyvet olvasni, animézni sétálni hosszú utakon közbe beszélgetni bármikor, sütizgetni városozni, szeretek sztorizgatni szeretek inni de mértékkel, bulizni meg nem voltam szeretnék a nyáron eljutni szóval jó lenne ha volna társaságom is hozzá :)


Nyitott vagyok baratilag bármire csak ne legyél 30+ :))



2022. máj. 31. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem rossz szándékkal írtam ki hogy 30+ ne írjanak csak lényegében, 19 éves vagyok szüleim se néznék jó szemmel ha 30 éves barátaim vannak:) persze nem bántani akartam ezzel senkit
2022. jún. 1. 20:08
 2/3 anonim válasza:

Orulj ha valaki ir. Szukited az eselyeidet.

Ferfi vagyok

2022. jún. 3. 18:08
 3/3 anonim válasza:
Ha nem nagy gond, hogy 16 vagyok és az ország másik felén lakom akkor írj nyugodtan
2022. jún. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!