Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni 30 feletti szűz férfival?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 08:41
 1/10 Isti22 válasza:
És negyven feletti szűzzel? :D
2022. jún. 10. 08:51
 2/10 anonim válasza:
60 felettivel? Na?
2022. jún. 10. 09:19
 3/10 anonim válasza:
Mondd hogy csak a horoszkópod a szűz,több esélyed lenne.
2022. jún. 10. 09:19
 4/10 anonim válasza:
Inkább valami pozitív dolgot kellene kiemelned, nem? Ha megvan a kémia, akkor tökre nem fogja érdekelni a párod, hogy szűz vagy-e vagy sem. Ha viszont azért nem jött össze eddig semmi, mert önbizalomhiányos vagy, akkor ezen kellene dolgoznod. Nem a szüzességed elvesztése fogja megoldani.
2022. jún. 10. 09:56
 5/10 anonim válasza:

Ez a legérdekesebb adat rólad?

Az a rossz, hogy nekem pl. az ugrik be, hogy ez a fazon azt akarja, hogy sajnálják, ez meg nem túl szexi.

Mintha azt írtad volna, hogy orrát rendszeresen piszkáló férfi ismerkedne. Pont ez a bajod, hogy ilyen negatív dolgokat írsz ki magadról, ahelyett, hogy azt írnád, hogy nézd milyen érdekes vagyok ezért, meg ezért, meg ezért.

Menj el pszichológushoz, ha eddig nem tudtad megoldani, akkor ideje segítséget kérned! Nekem is kellett anno.


49f

2022. jún. 10. 10:30
 6/10 anonim válasza:

Szerintem sem a legjobb csajozós szöveg. (Inkább későbbre tartogatnám az ilyen meglepetéseket, ha előbb rá nem kérdez a csajszi.)

Amúgy meg nem gondolnám azt sem, hogy egyedi eset lenne. Ha minden 30 év feletti szűz férfi így próbálna magának barátnőt találni, akkor gyanítom, hogy elég nagyszámú lenne a konkurencia is... :,D

2022. jún. 10. 10:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív kommneteket.
2022. jún. 10. 10:53
 8/10 Gymnospermatophyta válasza:

Ne ezt emeld már ki... Ismerkedtek, szimpatikus vagy neki, később max felhozod ha úgy érzed, hogy fel kell. Nem biztos, hogy gond lesz vele, elvégre szerintem pár alkalom nem tart sokáig, míg belejössz, főleg ha képesek vagytok kommunikálni. Legalábbis gondolom én.


(nem vagyok lány)

2022. jún. 10. 17:51
 9/10 anonim válasza:

Ne azzal kezd az ismerkedes hogy szuz ferfi vagy.

Csak ismerkedj es ha arra kerul a sor akkor megmondod. Ha randizol valakivel akkor (ebben a korosztalyban) a 2. vagy legkesobb a 3. randin szoba kerul a szex.

2022. jún. 11. 15:53
 10/10 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj! Sokkal inkább különleges vagy emiatt!

29 N

2022. okt. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!