Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 30-45 éves férfiak, volna...

30-45 éves férfiak, volna kedvetek ismerkedni egy plus size alkatú nővel? 31/N

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy nem túl rég vége lett egy több éves kapcsolatomnak. Másfél éve vagyok szingli ez idő alatt jött rám jópár kg, (amin dolgozok is) és munkahelyet is váltottam most több időm van magammal foglalkozni. Egyre jobban hiányzik már egy kapcsolat. Eddig nem foglalkoztam vele annyit mert elteltek a napjaim munkával (vendéglátás) és most hogy lazítottam a gyeplőn kezdem érezni hogy újra “élek.”

2022. jún. 12. 18:11
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Gondolom azért emelte ki a kérdést, mert aktuális.

Elképesztő, hogy az itteni férfiak annyira ki vannak éhezve, hogy tűzoltásképp egy kövér nőt is elfogadnának.

2023. febr. 18. 22:49
 22/26 anonim válasza:

Az lehet, hogy kiemelte, de ahogy a kérdés feltételekor, úgy most sem reagál egy kukkot sem.

Ami pedig a kiéhezettséget illeti. Egy molett hölgy sokkal vonzóbb tud lenni, néhány vékonyabb csajnál. Az ízlésről meg ugye mint tudjuk, nem lehet vitázni.

De a válaszodból eléggé süt az értelmetlen rosszindulat. Fáj valami? Akarsz róla beszélni?

2023. febr. 18. 22:56
 23/26 anonim válasza:

21


Van, akinek ez a zsánere. Hihetetlen? Pedig így van.

2023. febr. 18. 23:09
 24/26 anonim válasza:
Mennyire tetszik kövérnek lenni?
2023. febr. 19. 18:05
 25/26 anonim válasza:
18-as voltam, továbbra is örülnék a kérdező válaszának. :)
2023. febr. 20. 14:44
 26/26 anonim válasza:
#25: Szerintem ő is olyan, mint a többi (itteni) "komoly" ember, kiírt egy kérdést, aztán eltűnt. Nem igazán értem, hogy miért csinál ilyet valaki, mondjuk van egy olyan gyanúm, hogy a kérdező az a tipikus "én magam sem tudom, hogy mit akarok, de a férfiak találják ki a gondolataimat" ember.
2023. febr. 20. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!