Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig várjak arra,hogy...

Mennyi ideig várjak arra,hogy visszaigazoljanak facebookon?

Figyelt kérdés

Szoktam hostess munkákat vállalni és ott már nem egyszer találkoztam két lánnyal akikkel tök jól elbeszélgettem. Gondoltam bejelölöm őket,hátha kialakulhat egy tök jó barátság. Délután 4-kor jelöltem be őket,de vissza se jelöltek…

Szerintetek ha holnapig várok és törlöm a jelölést akkor eltűnik az értesítésükből,hogy én bejelöltem őket?


2022. jún. 26. 21:41
1 2
 1/12 anonim válasza:

gőzöm nincs :D


miért nem személyesen kérdezted meg, eljönnének e meginni veled valamit? :D

2022. jún. 26. 21:47
 2/12 anonim válasza:
De miért kellene törölni? Én pl. hónapokig nem is nézem a facebook-ot, csak a messengert használom. Ha engem jelölnél biztos, hogy, nem venném észre fél nap alatt, majd egyszer észreveszik, visszajelölnek, ne foglalkozz vele addig.
2022. jún. 26. 22:23
 3/12 anonim válasza:
12óra
2022. jún. 26. 22:33
 4/12 anonim válasza:
Írj nekik, hátha azt észreveszik. Nincs vesztenivalód.
2022. jún. 26. 22:40
 5/12 anonim válasza:
Hangüzit küldj arra rá harap a ringyó
2022. jún. 26. 22:46
 6/12 anonim válasza:
Miért kéne törölni a jelölést? kit zavar, hogy ott van, még ha nem is igazolják vissza?
2022. jún. 26. 22:49
 7/12 anonim válasza:

Én nem törölném

Nem vagyok egy nagy Facebookos, van hogy hetekkel később jelölök vissza valakit.

Azt is véletlenül vettem észre, hol vannak a jelölések. Azt hittem az összes kisharang valami hülye értesítés, úgyhogy sose néztem meg.

Egyik kollégám mondta, hogy nem szoktam megnyitni?

Volt vagy 50.

Meg ugyanannyi befőttes üveg is.

2022. jún. 26. 23:24
 8/12 anonim válasza:
Nem mindenki nézegeti ám non stop a Facebookot. Legalább pár napot adj már nekik, mielőtt bármiféle messzemenő következtetést levonsz...
2022. jún. 26. 23:34
 9/12 anonim válasza:

Szerintem ne töröld a jelölést. Meg amúgy szerintem ha törlöd, akkor is ők tudni fogják, hogy te anno bejelölted őket. Nem emlékszem tisztán, de egyszer volt nálam is ilyen, hogy valaki bejelölt, de végén visszavonta a törlést, de én ezt valahogy láttam, szóval tudtam, hogy ő bejelölt, de visszavonta. (régen volt, már pontosan nem emlékszem)


De amúgy tényleg, sokan nem annyira nézik a facebookot, például én se nagyon. Messengert használom, ha valaki ír, de már azt se nagyon használom, hát még a facebookot. Meg aztán mi van, ha két hét múlva jelöl vissza? A lényeg, hogy visszajelöl. Ha több hét után jelöl vissza, akkor is utána ráírhatsz, mert lehet, hogy alapból csak akkor látta meg a jelölést, vagy bármi. Meg aztán sosem tudhatod meg mi jár a fejében. Lehet pár hét múlva látja csak meg a jelölést, de örülni fog, hogy bejelölted.

2022. jún. 28. 11:03
 10/12 anonim válasza:

✅ Hallod, nálam is ugyan ez volt !

✅ HOSTESS MUNKÁS lányokkal dolgoztam, aztán fb-on rájuk írtam !

✅ És nem fogod elhinni, de a legszebb/leghelyesebb írt vissza ! :)

✅ Amúgy a helyedben várnék vele 1 HETET ! Nem mindenki face-el naponta :D

✅ 1 HÉT !

2022. jún. 29. 02:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!