Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kamionozok és ma (07.25)...

Kamionozok és ma (07.25) Nagykőrösön maradok éjszakára, van olyan ember aki unalmában szeretne találkozni? :)

Figyelt kérdés
Szóval ma nagykőrösön vagyok holnap reggelig és gondoltam ha esetleg van valaki a közelben aki szívesen találkozna egy idegen kamionossal, akkor bátran írjon nekem :) fiú/lány tök mindegy csak találjunk közös témát és beszélgessünk egy jót, nem környékbeli vagyok és valószínű nem is járok erre mostanában újbol, úgyhogy akár lehet egy olyan hogy beszélgetünk korlátok nélkül aztán holnap tovább állok és mintha mi sem történt volna:) de viszont lehet hogy egy életre szóló barátság kialakulna:) szóval carpediem, és írj bátran ha lenne kedved találkozni! 24/f

2022. júl. 25. 18:15
 1/5 anonim válasza:
Aztán fölébredsz és bilibe lóg a kezed.
2022. júl. 25. 18:24
 2/5 anonim válasza:
Vagy kivették a vesédet.
2022. júl. 25. 18:25
 3/5 anonim válasza:
Kisebb méretű is szóba jöhet?!
2022. júl. 25. 18:58
 4/5 anonim válasza:
ha én ott laknék találkozhatnánk 😳 irj ha BPn vagy
2022. júl. 25. 19:57
 5/5 anonim válasza:
Na, veled is sokra mentem. Gondolom kiverted magadnak.
2022. júl. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!