Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hosszú hajú, rocker srácok...

Hosszú hajú, rocker srácok ismerkednének egy raszta hajú lánnyal?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 19:19
 1/8 anonim válasza:
Nekem hosszú hajam van, szeretem a rockzenét, de zenész nem vagyok. Nem a haj alapján döntöm el, hogy kivel ismerkedem, szóval simán.
2022. aug. 6. 19:30
 2/8 anonim válasza:
Egyik gusztusosabb, mint a másik. :D
2022. aug. 6. 21:12
 3/8 anonim válasza:

ilyen még van manapság is, hogy rocker srác?

azt hittem ez kiment a divatból

2022. aug. 6. 21:30
 4/8 anonim válasza:
Most komoly? Azt gondolod, hogy a hajad viselése és higiéniája kizár minden más szellemi lelki esetlegesen és mindenbizonnyal nélkülözhetetlen testi adottságokat? Nyah úgyanmá ha lány vagy már jól indulsz, ne parázz :)
2022. aug. 7. 00:18
 5/8 anonim válasza:
Uuu az nagyon menő
2022. aug. 7. 00:45
 6/8 anonim válasza:
igen
2022. aug. 7. 15:03
 7/8 anonim válasza:
Kopaszodom már nagyon rég és ez miatt most úgy érzem ki vagyok rekesztve. Le a hosszú hajú rockerekkel és a raszta csajokkal. Kopaszok és rövid hajúak előre!
2022. aug. 10. 10:39
 8/8 anonim válasza:
Én hosszúhajú rocker voltam eddig, lassan egy éve viszont raszta rocker. Kifejezetten szexinek találom ha egy csajszi raszta, szóval simán!
2022. aug. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!