Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Biszexuálisok, leszbikusok,...

Biszexuálisok, leszbikusok, melegek, queerek, szeretne valaki beszélgetni, ismerkedni? 26L

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha lehetne hasonló érdeklődésű, gondolkodású és nyitott személyekkel beszélgetni, ismerkedni. Kortól, nemtől függetlenül.

2022. aug. 17. 14:31
 1/9 anonim válasza:
Én szeretek beszélgetni de azérdeklődésemet, gondolkodásomat alapvetően nem a szexuális orientációm határozza meg, szóval attól hogy meleg vagyok még nem biztos hogy lenne közös témánk :)
2022. aug. 17. 14:47
 2/9 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek
2022. aug. 17. 14:56
 3/9 anonim válasza:

Szia


Szivesen

2022. aug. 17. 17:09
 4/9 anonim válasza:

Szia,írhatsz,kérdezhetsz

19/L/Bi

2022. aug. 17. 17:27
 5/9 anonim válasza:

Hali, én id szivesen beszélgetek, bár nekem van queer baráti köröm, de szivesen dumcsizok igy online is barkivel. :)


26/transz srác (FtM)

2022. aug. 17. 17:30
 6/9 anonim válasza:
Perszee! 😊 33, enby
2022. aug. 17. 19:06
 7/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz 17/L/bi
2022. aug. 18. 15:36
 8/9 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, vagy írhattok. :)

21/L

2022. aug. 18. 23:50
 9/9 anonim válasza:
Nagyon vágyom arra, hogy valakivel beszélgethessek, barátkozhassak, aki megért, de úgy érzem hogy ezzel csak ártanék, illetve hogy senki nem ilyen beszélgetőtársra vágyik mint én, mert az életem egy katasztrófa, sok olyan dologgal ami mások számára elfogadhatatlan vagy egyszerűen túl nehéz téma -teljesen érthető mód. Ezért már nem is merek kezdeményezni, nem akarok teher lenni. Csak így meg egyedül rettenetesen nehéz. Sokszor eszembe jut, hogy esetleg úgy beszélgetnék valakivel, hogy neki csak a jó dolgokat mondom el, vagy csak úgy a "lényegtelen" dolgokat, már ez is jó lenne. De akkor minden hazugság lenne.
2022. aug. 20. 00:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!