Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt bárki olyan emberfia,...

Van itt bárki olyan emberfia, akinek legalább egy barátság összejött itt?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszéltem itt, de valahogy senki se úgy beszélget, ahogy az normális lenne szerintem.

Mindenki tőmondatokban válaszol, 1-2 szavas válaszokkal a kifejtős kérdésekre is. Én lennék túl idióta vagy tényleg akkor elvárás, hogy egy beszélgetés ne csak abból álljon hogy ez van, ez nincs, ezt szeretem, ezt nem, itt voltam, itt nem és sorolhatnám még.

Az egésznek olyan a hangulata, mintha ezek az emberek egy képzeletbeli listán akarnának végig menni és ha a végére értek, akkor az ismerkedés, barátkozás sikeresnek mondható lesz.

23F



2022. aug. 31. 11:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Iserkedés --> Egyéb kérdések témakörbe akart menni. Ha áttenné egy moderátor az jó lenne és bocsi.
2022. aug. 31. 11:33
 2/13 anonim válasza:

Szerintem ez azért lehet, mert elég nagy a bizalmatlanság a másik fél iránt. (Én személyes tapasztalatból beszélek, mivel én így érzek) Hiszen semmit sem tudunk a másikról, még azt sem, hogy fiú-e vagy lány, legalábbis akármiről hazudhat a másik, nem tudjuk leellenőrizni, hogy az valóban úgy van-e. Így elég nehéz jól beszélgetni valakivel, legalábbis nekem, mivel én ha valakit nem ismerek, azzal nem tudok felhőtlenűl társalogni.

Nem tudom, hogy más ezért-e ilyen, vagy csak én vagyok így vele, de szerintem ez egy nyomós ok lehet.

2022. aug. 31. 11:53
 3/13 anonim válasza:
Megunják a sok írkálást,személyesen is kell találkozni,akkor lehet valami.
2022. aug. 31. 11:59
 4/13 anonim válasza:
Három emberrel is találkoztam már innen, kettőből lett hosszabb barátság. Más okok miatt lett vége. De valóban nem túl jó a felhozatal, általában 2 üzenetet kapok a másik féltől, aztán megszakad.
2022. aug. 31. 12:02
 5/13 anonim válasza:

Személyes találkozás, beszélgetés és közös programok, élmények nélkül nincs barátkozás. Egyszerűen nem is értem, hogy a többség miért arctalanul, elbújva a neten akar ismerkedni, barátkozni.

Két ember volt akivel innen találkoztam, egyikkel egyszer, másikkal többször.

Mégsem lett folytatás,mert a sebeiket nyalogatták és rám zúdították a gondjaikat.Amiből viszont én nem kértem, ha már én nem terhelek ilyennel senkit.

Ide jutott a világ, személytelen,rideg .

2022. aug. 31. 12:11
 6/13 anonim válasza:
Itt nem jó ismerkedni, nagyon hamar vége, hiába is írsz neki
2022. aug. 31. 12:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem személyesen nem megy a nyitás.

Ha valaki nyit felém, akkor arra nyitott leszek, de én képtelen vagyok elkezdeni bármi ilyesmit. Barátnőm is úgy lett, hogy ő kezdett el velem beszélgetni és alakultak a dolgok utána.

Nem vagyok lelkileg egy roncs ember, csak nagyon gátlásos ilyen téren. Valahogy azt gondolom, hogy felesleges nyitnom bárki felé is, mert nem kíváncsiak rám. Viszont ha ők nyitnak, akkor tudom, hogy ez nem így van és utána én is szívesen beszélgetek.


#2

Olyan kérdésekre jön tőmondatban válasz, amiből semmi nem derül ki az illető személyéről. Nem fogom ezekből megtudni, hogy hol lakik és kicsoda ő. Alapvetően igazad van, hogy tényleg nem tudjuk ki van a másik oldalon:(. Lehet valami másik oldalon kéne próbálkozzak, ahol legalább profilképek is vannak.


#3

Nem jut el olyan szintekre a beszélgetés, hogy ez felmerüljön..


#4

Én is ezt tapasztalom.


#5

Igazad van, de mint mondtam nekem ez élőben nekem nem megy. Itt vagyok harmad éves egyetemistaként és nulla embert ismerek az egyetemen.. Azt mondják milyen jó kapcsolati tőke szempontjából egyetemre menni.. Hát én nem így vettem észre. Mondjuk nekem online kezdődött az oktatás, így mire áttértünk hibrid oktatásra már online térben kialakultak kisebb zárt közösségek, így esélyem sem volt.


#6

Igen, én is ezt vettem észre. Sokan csak pillanatnyi unalomból írnak.

2022. aug. 31. 12:21
 8/13 anonim válasza:
A budapesti barátaim 90 százaléka erről az oldalról származik.
2022. aug. 31. 13:23
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Budapesten élek. Még nem sikerült itt barátokat találni. Ezek szerint, akkor van rá esély.

2022. aug. 31. 13:35
 10/13 anonim válasza:
Sok-sok emberrel beszélgettem már itt, de egy kezem elég hozzá, akikkel volt is értelme. Azért, mert nem volt rest írni, kilehetett számos témát mélyen vesézni, nem csak az ismerkedés alapkérdéseiben merült ki a párbeszéd.
2022. aug. 31. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!