Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány buliban...

Mit jelent ha egy lány buliban mikor ment el szorosan mellettem végigsimította a vállamtól lefelé a karomat és aztán a kézfejemet is? Ez lehet puszta véletlen? Mi a véleményetek? Lehetséges, hogy tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Egy techno-house partiról van szó, kb. 70-80 fős társaság, nagy zsúfoltság, gőzgép, dübörgő zene - így kell elképzelni a helyszínt. A lány a hátam mögül jött, nyilván valamennyire mindenki a másikhoz ér egy ilyen helyen amikor közlekedik, de arra lennék kíváncsi, hogy ez a konkrét gesztus lehet-e szimplán az, hogy "csak simán így megy el mellettem" mert ennyire "kedves", vagy mennyivel többet jelent ez annál, mint hogy mondjuk csak szimplán megfogja a vállamat és úgy kér helyet. Plusz infó: én úgy éreztem, hogy a barátjának mondott valamit rólam ez előtt valamivel (kb fél óra telhetett el a "kibeszélés" és a "simogatás" között) de úgy tettem mint ha nem látnám, hogy rólam beszélnek. Nem tűntek gúnyosnak, lehet hogy furán táncolok, nem vagyok egy Michael Flatley. Nem flörtöltünk és ez után sem nézett rám. Egyszer csak jött mögülem, nem volt hely, és így ment el mellettem: elég lassú simítás volt - rövid ujjú pólóban voltam - teljesen a vállamtól egészen le a kézfejemig teli tenyérrel és az ujjaival is hozzám ért szóval elég rendesen "hozzám ért". (Igazából nagyon jól esett.) Én 30 vagyok, (férfi) ő pedig kb 25 lehetett.

2022. nov. 26. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Ez véletlen is lehet.
Tetszem a lánynak, vonzónak talált.
Lehet, hogy mindenki mellett így megy el.
15 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Lehet csak be volt rugva vagy ilyesmi és azért csinálta.. vagy veletlen volt
2022. nov. 26. 21:51
 2/5 anonim válasza:
Hat ha ez nem elég egyértelmű sose lesz csajod.
2022. nov. 26. 22:24
 3/5 anonim válasza:
Nekem vagy 10 éve egy lány a hátamnak nyomta a mellét a buszon, azóta is ezen agyalok
2022. nov. 27. 14:26
 4/5 anonim válasza:
Volt egy hasonlo eset velem is. Egy szorakozohelyen sorba altam a pulthoz es az elottem allo csaj seggehez oda nyomta a pocsom aztan bele simogattam a hajaba. Levagta, hogy mit akarok es felpofozott. Lehet neked is felkellet volna kepelni
2022. nov. 27. 14:33
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy bejöttél neki, és ismerkedni akart volna, de az is lehet, hogy egy ócska rybanc, és minden pasit taperol, hátha akad valaki, aki jól megrakja.
2022. nov. 27. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!