Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha elmegyek k*rvázni akkor...

Ha elmegyek k*rvázni akkor több önbizalmam lesz csajozni?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nagyon, és szerintem ő sem közömbös irántam, már megy vele másfél éve az hogy kavarunk, stb, de idén még le se feküdtünk csak csókolóztunk párszor mert hogy ő a lányokat szereti.. nem is próbálkoztam nagyon mert akkor meg utána letiltogat. Most is összevesztünk, mert hülye voltam és olyat mondtam és úgy, ahogy nem kellett volna, de elegem van nagyon hogy elment csomó idő és energia, aztán az idén még csak egy szexet sem sikerült összehozni senkivel sem, tavaly is csak vele volt 4 meg 1 az egyik exemmel.

Szóval arra a döntésre jutottam hogy el kéne mennem prostihoz. Sose voltam még prostinál, fel is hívtam egyet, 14.000 a fél óra. Nagyon sajnálnék rá kiadni ennyit, mert tudom hogy nem magam miatt fekszik le velem, hanem mert fizettem, és ennyiből akár egy csövessel is lefeküdne meg ki tudja aznap hány pasi volt nála. Kicsit úgy érzem hogy még jobban lerombolná az önbizalmam, ami így sem túl magas, ha fizetnék érte, a másik gondolat az meg az, hogy mégis így legalább biztos szexelek és nem verem el a pénzem mindenféle idióta felesleges körre se annál, akit szeretek, de esetleg másnál, de akkor meg mi van ha fel se állna a k*rvánál mert másba vagyok szerelmes? Van itt olyan akinek pozitív irányba vitte az önbizalmát az, hogy elment egy hivatásoshoz?

30 éves vagyok amúgy


2022. dec. 7. 16:52
1 2
 1/11 Kólauborkával válasza:
Nem hiszem, hogy több önbizalmad lenne tőle, legfeljebb kiengeded a fáradt gőzt és ez picit megnyugtat. Az önbizalom véleményem szerint nem a kurvázástól nő meg, azzal csak a kurvázás fortélyait tanulod meg, de a fizetős hölgy teljesen más tészta, mint a nem fizetős. Az egyiknél vásárolsz egy szolgáltatást, a másiknál meg nagyon nem ez a helyzet…
2022. dec. 7. 17:00
 2/11 anonim válasza:
Igen, utána az összes a lábad előtt lesz pénz nélkül.
2022. dec. 7. 17:02
 3/11 anonim válasza:
Mitől lenne önbizalom növelő az hogy fizetsz egy nőnek hogy rád mosolyogjon?Én biztos nem fizetnék szexért-mondom ezt úgy hogy kb 8 éve nem szexeltem...Ez elvi kérdés,ha nem tudok nőt szerezni,akkor így jártam-de fizetni biztos nem fogok érte.
2022. dec. 7. 17:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, másra is el tudom költeni azt a pénzt, viszont az is bennem van hogy ígyis úgyis fizetek a szexért, így vagy úgy.
2022. dec. 7. 17:41
 5/11 anonim válasza:
Olykor egy barátnőre többet költ az ember, mint egy prostira.
2022. dec. 7. 18:17
 6/11 anonim válasza:

Dehogy, legyél már annyira férfi hogy nem fizetsz egy kurvának.

Csajozz, dugj meg mást.

Abban semmi élvezet nincs ha nem tudsz akkora respectet kiváltani a csajból hogy lefeküdjön veled. Kicsapni is jobb akkor már.

Utána bánni fogod.

2022. dec. 7. 18:25
 7/11 anonim válasza:

"Csajozz, dugj meg mást."


Egyéb idióta tanács? Nyilván nem prostizna ha menne neki a csajozás..

2022. dec. 7. 20:14
 8/11 anonim válasza:
Nálad eü sürgős szükséglet a szex a leírtak alapján. Azért menj el prostihoz, hogy mást ne akarj ezzel az idén még alig szexeltem dumával elriasztani.
2022. dec. 8. 19:23
 9/11 anonim válasza:
Ott a baj, hogy az emberek téged nem érdekelnek, csak szexautomatának nézed a nőket. Nem csoda, hogy kutya sem akar...
2022. dec. 9. 13:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen szexautomatának? 1,5 éve próbálok összejönni valakivel, mióta jóba vagyunk nem is ismerkedtem másokkal, mert csak ő érdekel, de én őt sajnos nem, ezért nem is tudom egyáltalán tudnék e szexelni mással, akár egy prostival.
2022. dec. 9. 16:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!