Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Incel/ Puá-t/homofób/rasszista...

Incel/ Puá-t/homofób/rasszista férfiakkal szeretnék privátban beszélgetni és értelmezni a gondolkodásukat. (?)

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Puát tanuló
2022. dec. 9. 16:54
 2/6 Noren1989 válasza:
Füge/Bazsi barátunkra írj rá nyugodtan.
2022. dec. 9. 17:04
 3/6 anonim válasza:
Hagyjad, esélytelen, nincs nekik.
2022. dec. 9. 17:06
 4/6 anonim válasza:
Ilyen formában csak trollok fognak írni. Egyszer én is akartam incelekkel beszélgetni. Egyet találtam aki tényleg normális volt, a másikról meg egy idő után sütött hogy troll
2022. dec. 9. 17:30
 5/6 anonim válasza:

Kis mértékben vagyok rasszista és homofób, de ez csak a gyerekkori nevelésemnek köszönhető.

Apám sajnos az egyik legradikálisabb, rasszitsább ember a világon.

Mondjuk úgy, hogy előítélettel állok 1-2 nemzethez, de azért szoktam pozitívan csalódni és elfogadon a másik fél kultúráját, ha a megfelelő helyen gyakorolja azt / él vele és nem dicsekszik vele.

Pld: egy vietnámi ne dicsekedjen azzal, hogy ő mindig kutyát eszik amikor a szülőkhöz hazamegy Vietnámba.

Sajnos tapasztaltam már ilyet. Tudja hol a helye és legyen tisztában azzal, hogy ilyet Európában nem mondunk. Főleg kutyatartók előtt.

Egy másik ilyen a csámcsogás.

Elfogadom, hogy valahol ez a normális meg minden. De.

Ha Európá jött és itt akar élni, akkor alkalmazkodjon.

Nem egyszer ment már el az étvágyam telepofás csámcsogás miatt. Számomra felfoghatatlan, hogy sz nem evidens egyes embereknek, hogy alkalmazkodni kell, ha más országba megyek.

Nyilván a hazájukban nem pampognék, mert ott én nekem kell, hogy alkalmazkodjak. Ennyi.

Nem tudom, hogy ez mennyire számit rasszizmusnak, de szerintem én gondolom megfelelően.

Az első 2 nem vonatkozik rám. A Pua távol áll tőlem és csak pár podcast ben hallottam róla pld Puzsér Robi csatornájan.

Incel meg nem vagyok, habár nem tudom, hogy mit is takar a fogalom teljesen, csak részben vagyok tisztában vele. Nem vagyok nő gyűlölő és több barátnőm is volt már.

Yah igen. Tudom, hogy sok meleg kiakad ezen, de igen ezt mondom én is. Csináljak csak ne előttem. DE!! Ugyanígy vagyok a hwmeterokkal. Gusztustalannak és izlestelennek tartom, akikor párok egymasnak esnek tomegkozlekedeseb, zart terbwn stb.. meg at utcan oke! Azt elfogadom. Melegeknel is. De az hogy állok a buszon es 20 percig nyálcsattogást kell hallgassak... hát megint csak azt mondom, hogy nem velem van a gond, hanem hogy egyesek nem elég korultekintoek es masok letezeserol tudomast sem vesznek. Hat ennyi.


23F

2022. dec. 9. 19:38
 6/6 anonim válasza:
Cigány vagy?
2022. dec. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!