Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt karácsonykor...

Vannak itt karácsonykor magányos emberek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 13:42
1 2
 11/18 anonim válasza:

Három kapcsolat után ismét magamban - ezt dobta a gép:)


54F

2022. dec. 24. 16:40
 12/18 anonim válasza:

Mit értesz magány alatt?


Azt, hogy valakinek nincs párja, de vannak barátjai, több vagy kevesebb, az nem a magány, az csak a szingli lét. (Bár megjegyzem, eredetileg a szingli azt jelentette, aki önkéntesen választja a pár nélküliséget, de manapság beleértjük azokat is, akik nem önnön akaratukból pár nélküliek.)


A magány, barátom, az valami teljesen más. Amikor senkivel nem tudod megosztani a gondolataidat, bajaidat, örömeidet, és csak reménykedsz, hogy egyszer a céljaidat eléred. Nem kellesz ehhez örültnek lenni, csak egy eléggé különös életszakaszban kell lenni. Aztán pedig valahogy ismét a társadalom részese leszel.

[link]

2022. dec. 24. 16:41
 13/18 anonim válasza:

Lelki/filozófiai társ nem kellene 11-es válaszoló?


Bár ezen a három napon valahogy nem találkoznék senkivel innen. Legfeljebb január közepétől talán...


Nekem szükségem van a közigazgatási szervek nyitva tartására bármilyen kapcsolat létrejöttéhez.

2022. dec. 24. 17:40
 14/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nincs senkije,se barátai nincs párkapcsolata ,és családja sem.
2022. dec. 24. 18:40
 15/18 anonim válasza:
Jelen. (F40)
2022. dec. 24. 19:39
 16/18 anonim válasza:
#9 Sok sikert!
2022. dec. 24. 21:48
 17/18 anonim válasza:
25/F Debrecen környékéről!
2022. dec. 24. 22:02
 18/18 anonim válasza:

Létezik olyan, hogy társas magány.


Nem lehet a családommal semmi komolyabbat megbeszélni. Bár abban igaza van a kérdezőnek, hogy ha ők nem lennének, már réges-rég öngyilkos lettem volna. Egyszer majd megbeszélem velük a dolgokat, ha egyszer elhiszik.


Nem, nem kell "filo" társ, sem semmi ilyesmi. Több, mint egy évtizede senki sem kérdezte meg tőlem senki (leszámítva a családom), hogy miképpen vagyok. Jó dolog beszélgetni a világ dolgairól, de néha olyasmi dolgokra lennék kíváncsi, amiket nem lehet olvasni újságokban, könyvekben: pletykák, apró-cseprő dolgok, személyesen megosztott érzések.


Aztán nagyon kíváncsi leszek, mikor egyszer vége lesz ennek, hogy mi van azzal a Zsuzsinak nevezett lánnyal. Megvár-e engem. Remélem, jól van, és boldogul ebben az életben! Ha nem szeret már, akkor meg majd akkor keresek mást.


Már ha egyszer vége lesz, nem tudom, lehet, nehéz lesz az ébredés nekem és a családomnak.

2022. dec. 25. 05:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!