Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek szilveszte...

Whitewolf19 kérdése:

Van kedve valakinek szilveszterezni Budapesten?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, izmosabb típus külsőre, de belsőre is tartalmasnak gondolom magam.

Úgy alakult, hogy idén vidéki ismerősök, ahonnan én származom, nem tudnak feljönni a fővárosba.. Úgyhogy, jelenleg nagyon egyedülinek ígérkezik az este..


Lenne kedve esetleg valakinek velem tartani, vagy szintén társaságra vágyik ? :)



2022. dec. 31. 05:43
 1/10 anonim válasza:

Vidéki ismerősök? Nem rokonokról van szó? :)


A férfiak általában "izmosabbak", mint a nők - általános jelenség.


Ha azt írtad volna, hogy szeretsz sportolni, akkor viszonylag pozitívabb kicsengése lett volna a bemutatkozásnak.


Nem bántó kritikának szánom, amit írtam, hanem ÉPÍTŐ(!) jellegűnek. Remélem, hogy ettől nem érzed lebecsülve magad Emberi Méltóságodban!


Egy akadály van: túlságosan idős vagyok hozzád. (Szülő-gyermek kapcsolat rizikófaktora áll fenn.)


Szívemből kívánom, hogy találd meg azt a személyt, aki Méltó Társad lesz - akár most szilveszterkor, akár egy egész életen át!


Esetleg többen is csatlakozhatnak hozzád? Ketten vagy hárman esetleg? Házibulira gondoltál vagy simán utcai szilveszterezésre?

2022. dec. 31. 05:53
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, inkább barátok.. Csak több mint 200 km most nehezebb, megértem.


Úgy értettem, hogy sportos, csak hogy külsőre kicsit könnyebb legyen elképzelni.

Hogy a másik milyen, nem lesz kevesebb..


Köszönöm a figyelmességet.


Persze, idővel megtalálom aki hosszabb távon.


Engem nem zavar, ha fiatalabb vagy ha idősebb, csak jó társaság legyen.. :)

Nem adtam meg se nemet, vagy kort.


Alapvetően nem házibulira, vagyis inkább úgymond nem volt konkrét elképzelés, megyünk és alakul. ;)

2022. dec. 31. 06:14
 3/10 anonim válasza:

Írtam privátot! Számításaim szerint január végi, de inkább februári találkozás lesz kilátásban. Ha nem gond.


1-es válaszoló.

2022. dec. 31. 06:34
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Szívesen veszem a többiek írását, válaszait is. :)

2022. dec. 31. 06:39
 5/10 anonim válasza:
melyik megyéből származol?
2022. dec. 31. 08:02
 6/10 A kérdező kommentje:

Békés.


De Budapesten élek.

Miért?

2022. dec. 31. 08:12
 7/10 anonim válasza:
Írtam pm, nekem lenne hozzá kedvem :)
2022. dec. 31. 09:48
 8/10 anonim válasza:
Szívesen becsatlakoznék én is, de még hezitálok. Kicsit félek vadidegenekkel találkozni:(
2022. dec. 31. 10:11
 9/10 anonim válasza:
Na voltatok?
2023. jan. 1. 19:37
 10/10 A kérdező kommentje:

Én plusz egy fő. :)


Érdekes és szerintem tartalmas volt.

Introvertáltnak tartom magam, de ha valakit az embernek meg kell ismernie.. A sors úgy hozza.

2023. jan. 2. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!