Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan hölgyek akik...

Vannak itt olyan hölgyek akik szívesen ismerkednek fura férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokan furának tartanak, mert nem igazán volt kellő szociális interakcióm, emellett másabb dolgok érdekelnek mint a kortársaimat. Szívesen beszélek elvontabb témákról, tudományról, művészetről, animációs sorozatokról. Érdekel a világ működése, a természet, az állatok.
2023. jan. 4. 13:38
 1/7 anonim válasza:
Mesélj a világról, csillagaszatról!
2023. jan. 4. 13:56
 2/7 anonim válasza:
Engem sokan hívnak maflának, vagy maflácskának, pedig eskü érdekel az atomfizika. Ilyenkor mi van?
2023. jan. 4. 14:26
 3/7 anonim válasza:
A nők hidegrázást kapnak a "fura" férfiaktól. Amint kitudódik, hogy a szociális életed egyenlő a nullával, az esélyeid egy kispöcsű Danny Devito-val egyenlőek függetlenül a kinézetedtől és értékrendedtől. Nekem ez a tapasztalatom.
2023. jan. 4. 14:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Danny Devito házas, ezek szerint van esélyem :D
2023. jan. 4. 15:05
 5/7 anonim válasza:

Akinek van pénze, annak van nője.

Neked milyen kocsid van?

2023. jan. 4. 15:11
 6/7 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el ezt a jelzőt magaddal kapcsolatban. Írd le, hogy mi érdekel, aztán majd a potenciális nők eldöntik, hogy szerintük az fura-e, vagy sem. Mert mi van, hogy ha Klára szerint nem vagy fura? Te akkor is ragaszkodni fogsz ehhez a jelzőhöz?

50f

2023. jan. 4. 16:13
 7/7 anonim válasza:
Nekem ez a kérdés fura, nem pedig az, hogy egy pasi művelt.
2023. jan. 7. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!