Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok/nők Szolnok megyéből...

Lányok/nők Szolnok megyéből (vármegyéből:D) lenne kedve ismerkedni valakinek?

Figyelt kérdés

Ahogy látom sokan próbálkoznak itt ezzel, ezért én is adok neki egy esélyt hátha:D

Szolnok megyében élő lányokkal/nőkkel szeretnék ismerkedni (barátkozni, ahogy alakul) 20 és 30 év között (ha egy kicsit több, vagy kevesebb talán az sem jelenthet problémát). Mostanság kicsit magányos vagyok és jó lenne összefutni néha valakivel, akivel el lehetne menni moziba, vacsorázni vagy csak sétálni és beszélgetni. Magamról nem terveztem ide írni. Írhatnék bármit de úgyis személyesen vagy egy kis chat után derül ki minden (vagy amire kíváncsi a másik) nem pedig egy kis leírás alapján.

26/F


2023. jan. 6. 19:04
 1/3 anonim válasza:
külsődről mit lehet tudni?
2023. jan. 7. 08:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit ki tudok emelni az az, hogy van 2 lábam ami a földig ér, hasonlítok is azért valamennyire egy emberi lényre bár néha úgy néznek rám mintha a Jupiterről jöttem volna. Ha érdekelnek a további részletek és magadról is tartanál egy kis beszámolót akkor keress privátban vagy hívd az ügyfélszolgálatot.(HA számít akkor ugyanitt belső tulajdonságok felől is kaphatsz információt).
2023. jan. 7. 10:43
 3/3 anonim válasza:
Köszi, de ink olyanokkal ismiznék, akiknek mind a 3 lába a földig ér, belső tulajdonságok nem érdekelnek
2023. jan. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!