Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne velem ismerked...

Valaki szeretne velem ismerkedni? Paraméterek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok és szeretnék fiúkat, akik rámírnak. Eljátszom egy ideig a gondolattal, hogy mi van, ha egy helyes férfi ül a számítógéppel szemben nekem írva ódáit, mert magányos vagyok. Aztán rájövünk mindketten, hogy ez nem igaz és valószínűsíthetően ghostingollak. Már ha olyat írsz, ami érdekes. Mert ha unalmas vagy, akkor valószínűleg vissza se írok az első üzenet után. 168 cm tömény agresszió vagyok kicsi testbe zárva. Ha most elképzelted álmaid nőjét ezeket a sorokat olvasva, akkor biztosíthatlak róla, hogy nem olyan vagyok. Ha készen állsz a vad üzenetcserékre, akkor tudod hova kattints. Várom a jelentkezéseket még 30 percig, utána valószínűleg aludni megyek és másnap meglepődök, hogy mennyi dühös ember írt rám, hogy bárcsak ne keltem volna fel.
2023. jan. 27. 23:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9

Igen, kisfiam. Unalmas már az életem Icuka nélkül. Tudod minden este jó kis bablevessel zártam a napot, majd egy kiadós séta után a kisboltba-ahol egy kis üvegcse vodka legurult- begördültem a vadkanca mellé és egy kis flört után horkolva bealudtam. Mára már csak az internet maradt nékem és a friss fiatal férfi hús.

2023. jan. 28. 11:56
 12/18 anonim válasza:
Leszopjalak?!
2023. jan. 28. 12:57
 13/18 anonim válasza:

Érdekes egy stílus. Ha te sem vagy egy olyan fú de szép valami akkor, hogyan várod el, hogy egy helyes fickó beszélgessen veled, ha nincs meg hozzád a vonzalma?

De ha gondolod privátban dobd át a snaped aztán lessz ami lessz.

2023. jan. 28. 13:02
 14/18 A kérdező kommentje:
Szinte biztos vagyok benne, hogy a helyes fiúk nem itt keresik párjukat. :)
2023. jan. 28. 16:04
 15/18 anonim válasza:

Több a helyes fickó itt mint a szépnek (vagy inkább azt megközelítőnek) nevezhető csaj..

De mondtam dobd a snaped küldj képet aztán meglátom megéri e foglalkoznom veled.

2023. jan. 28. 17:43
 16/18 anonim válasza:

Nem tudtam hogy követelmény a csúnyaság hogy ide jöjjenek az emberek. Nem kéne kidobnia a rendszernek? XD


Az utolsó is a tipikus külsőségekre megy, mindegy hogy a szép dobozban ürülék van-e, az nem számít. Csak sajna nem tudod kivenni, ez itt a baj. De ilyenekkel szóba se állnék, akármilyen szépek is.

2023. jan. 28. 18:56
 17/18 Gymnospermatophyta válasza:
14: Mondták már rám, hogy helyes vagyok és nem zárkózom el a lehetőségtől. Viszont lehet, hogy Számodra meg nem lennék az. Elvégre valamennyire szubjektív, hogy kinek mi a helyes. Éppen ezért akik itt vannak, sokuk valaki számára biztosan helyesnek számít, még ha nem is mindenki. :)
2023. jan. 28. 19:03
 18/18 anonim válasza:

#16

Külső megfog belső megtart tudod. (Persze nem gyakorin érvényes ez első sorban..) szerintem te sem lennél olyannal együtt akihez kicsit sem vonzódsz testileg.. Lehet gyönyörű a belső, ha kint olyan mint egy megpakolt lovaskocsi ganéval. Meg kell találni azt aki külsőre is tetszik és belsőre is. Értelmetlen szerintem olyannal együtt lenned akivel nem érzel testi vonzalmat, ha megtehetem, hogy válogassak akkor meg is teszem. Nem egy kiégett 30-40 es vagyok akinek már minden mind1 csak legyen mellette valaki..

2023. jan. 29. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!