Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Középkorú nőként új életet...

Középkorú nőként új életet kezdenék a Balatonnál és ehhez lakótársnőt keresek. (?)

Figyelt kérdés

Olyan lakótársnőt keresek, aki szintén új életet kezdene. Természetesen nagyon szeretném és remélem, hogy hamar barátnők lennénk.


Mivel nyilván lesz ilyen kérdés: igen, heteroszexuális vagyok és heteroszexuális nőt keresek, aki ugyanúgy, ahogy én, nem akar már többet párkapcsolatokkal nyüglődni, viszont nem szeretne teljesen egyedül élni.



#lakótársnő
2023. febr. 14. 11:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne kezdj nővel,még elszeretitek egymás pasiját.
2023. febr. 14. 12:19
 2/14 anonim válasza:
Nem hangzik rosszul, bár én inkább külföldre költöznék. A középkorú mit takar? Én 36 vagyok. Meg mondjuk milyen életvitellel kellene számolni? Bulizós? Otthonülős? Kirándulós-túrázós? Kerti-sütögetős, barátokkal lógós?
2023. febr. 14. 13:03
 3/14 anonim válasza:

De kár, hogy nőként nőt keresel. Én férfi vagyok, jelenleg egyedül egy lakásban, aki szintén lakótársat keres, Fonyód-Balatonföldvár vonzáskörzetében.

Egyébként az előző lakótársam nő volt, külföldre költözés miatt üresedett meg a hely. :)

2023. febr. 14. 13:15
 4/14 anonim válasza:
Bár férfi vagyok. A Balaton elég jó hely, lehet sokat úszni, fürödni nyáron.
2023. febr. 14. 13:52
 5/14 anonim válasza:

De miért kell néni? Esetleg homoszexuális bácsi nem jó?

Mi elől menekülsz hátha segíthetek szakmámból kifolyólag?

2023. febr. 14. 14:44
 6/14 anonim válasza:
#5 Mi a szakmád? :)
2023. febr. 14. 14:55
 7/14 anonim válasza:
#6 Egy magánnyomozó irodában dolgozom asszisztensként.
2023. febr. 14. 15:09
 8/14 anonim válasza:
Miért a Balatonnál? Szeretsz fürödni a Balatonban?
2023. febr. 14. 15:45
 9/14 anonim válasza:
Beköltöznék a szomszédodba, hátha összejönne egy hármas! F
2023. febr. 16. 15:28
 10/14 A kérdező kommentje:

8


Imádok. :)


De amúgy is, a Balatonnál nincs fényszennyezés, nem betonépületeket látsz (és nem kb. 20 méternyit látsz magad előtt, hanem több száz méterre el tudsz nézni), nem aszfalton és betonon mászkálsz egész nap, nem sodornak félre az utcán dinamikusan közlekedő emberek, stb.

2023. febr. 17. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!