Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt beszélgetni hajlékon...

Lehet itt beszélgetni hajlékony lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon izgalmasnak és szexinek tartom, ha egy lány hajlékony és emiatt leveleznék kicsit, nincs konkrét célom vele

2023. febr. 18. 16:08
 1/10 anonim válasza:
aha, persze
2023. febr. 18. 16:28
 2/10 anonim válasza:
Én munkát keresek, de nem szeretnék vele pénzt keresni, nincs konkrét célom vele, csak egyszerűen szeretek dolgozni
2023. febr. 18. 16:32
 3/10 anonim válasza:
Vándorcirkuszban biztos, csak nehogy utánad engedjék az oroszlánokat miután feltetted ezt a kínosan átlátszó kérdést.
2023. febr. 18. 16:44
 4/10 anonim válasza:
A szomszéd néni szerint hajlékony vagyok, ha leesik a kulcsom, fel tudom venni.
2023. febr. 18. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszóval: nem
2023. febr. 18. 18:13
 6/10 anonim válasza:
Nem értem, mi átlátszó ezen a kérdésen. Itt az oldalon csak beszélgetni lehet. Személyes találkozásra csak akkor kerül sor értelemszerűen, ha mindkét fél akarja. Na, mondjuk jól kipoénkodta magát mindenki, eltévesztették a weboldalt, valami viccoldalra akartak regisztrálni és kommentelni.
2023. febr. 18. 18:16
 7/10 anonim válasza:
6-os, majd ha lesz gyereked megérted. Addig is, további jó merengést kívánok!
2023. febr. 18. 23:48
 8/10 anonim válasza:
7. Tehát akinek van szülője, az ne ismerkedjen, ne beszélgessen másokkal, a szexualitás és arról beszélni pedig tabu. Nem tudom, kinek kívánsz jó merengést, engem ugyanis nem érdekel ez a téma, csak látom, milyen sok az értelmes komment, és muszáj volt reagálnom. Meg miért is gondolod, hogy nincs gyerekem? Az ő magánélete, kivel beszélget a szexualitásról, kivel jön össze, stb.
2023. febr. 18. 23:53
 9/10 anonim válasza:
Hajlékony vagyok, mert a mai napig szertornázok más sportok mellett, de mivel a legtöbb férfiban az csak perverz kérdéseket szül ("ú, ki tudnád nyalni magadat?"), ezért legfeljebb akkor beszélgetnék ha a testmozgással kapcsolatban vannak kérdéseid (bár ezt erősen kétlem).
2023. febr. 19. 13:01
 10/10 anonim válasza:
9-es, és amúgy menne? :D
2023. febr. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!