Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt Debrecen közeli fiú,...

Van itt Debrecen közeli fiú, akinek gondot okoz a lányokkal ismerkedés? Én tudnék egy jó lehetőséget ajánlani.

Figyelt kérdés

Lehet szokatlan az ajánlatom, és kicsit bonyolult is, de megpróbálom itt röviden összefoglalni a lényegét.

Én is fiú vagyok, és van egy hobbim, ami során lányokkal találkozok. Szeretnék megismerkedni egy fiúval, aki szintén beszállhatna, és így tudna ismerkedni lányokkal. És maga a tevékenység is egy nagyon jó élmény. Részleteket inkább privátban írnék, mert különben nagyon hosszú lenne.

Olyan fiút keresnék, akinek nem szokott sikere lenni a lányoknál, mert főleg nekik lenne hasznos az ismerkedés gyakorlása, és szeretnék segíteni. Ez Debrecenben lenne, szóval olyat keresek, aki közel van, vagy nem probléma neki eljönni akár rendszeresen is.



2023. febr. 26. 16:16
 1/5 anonim válasza:
Én a közelben lakok, viszont munka miatt nem tudnék rendszeresen eljönni, illetve már 30 vagyok
2023. febr. 26. 16:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kifelejtettem, hogy kb 16-25 év közöttieket keresnék, mert a lányok is ennyi idősek.
2023. febr. 26. 16:25
 3/5 anonim válasza:
itt vagyok xd
2023. febr. 26. 16:31
 4/5 anonim válasza:
Írj :)
2023. febr. 28. 06:12
 5/5 anonim válasza:
27 év még belefér?
2023. febr. 28. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!