Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok/fiatal nők ti szívesen...

Lányok/fiatal nők ti szívesen megismernétek, ha hallássérült lenne, aki bejön?

Figyelt kérdés

Szerintem elég jóképű vagyok, csak sajnos eléggé visszahúzódó vagyok a hallók között. Rosszul hallok, de négyszemközt, szájról tudok olvasni. Persze, csak akik jól artikulálnak.

Nem írnám le bővebben, de mi lenne, ha később derült ki, vagy tudod hogy hallássérült a kiszemelted?

Mindenképpen ő lépjen feléd?


2023. márc. 21. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen, komoly kapcsolatra gondoltam ;)
2023. márc. 21. 18:32
 2/9 nhzzhnnhzzhn válasza:
Én fiú vagyok és nem tudom, de valószínűleg valós a kérdésed és a te élethelyzetedbe illik bele, de ha így van, ne hagyd, hogy ez hátráltasson bármiben, aki emiatt nem fog veled összejönni az nem is érdemel meg. Ha csak fikció volt a story akkor mindenesetre sajnálom, hogy itt untatlak a válaszommal.
2023. márc. 21. 20:28
 3/9 anonim válasza:
Szia! Van készüléked?
2023. márc. 21. 21:07
 4/9 anonim válasza:
Nayon hülye ember lehet az aki ilyen dolog miatt elutasítana főleg akkor,ha vonzódtok is egymáshoz.
2023. márc. 21. 21:19
 5/9 A kérdező kommentje:
2# sajnos, az a tapasztalatom, hogy sokan elutasitanak. Ezért, nincs bátorságom lépni.
2023. márc. 21. 23:02
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 természetesen, csak siket vagyok, nem sokat segít. Az a fránya virus elvette a hallásomat gyerekkoromban…
2023. márc. 21. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahogy gondoltam, senki nem akar megismerni :)

nem is vártam mást.

2023. márc. 22. 16:50
 8/9 anonim válasza:
Itt lehet nem is fog senki,de vannak társkeresők ahol képpel profillal alap adatokkal magadról tudnál ismerkedni és könnyebb is lenne szerintem ott jobban járnál.
2023. márc. 22. 19:04
 9/9 anonim válasza:
Én igen. Nekem volt már hallássérült barátom (igazából a szeretőm volt).
2023. ápr. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!