Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan srácokr...

Mit gondoltok az olyan srácokrol akik szinte csak felső testre gyurnak? Mell, bicepsz, hat, vallak, de lábakra nem fordít figyelmet

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 21:01
 1/9 anonim válasza:
Semmit. Nem szoktam ilyesmivel foglalkozni. Ha véletlenül mégis szemet szúr, akkor talán annyi átfut az agyamon, hogy de bénán néz ki.
2023. márc. 21. 21:35
 2/9 anonim válasza:
Aránytalan és ebből fakadóan komolytalan is.
2023. márc. 21. 21:50
 3/9 anonim válasza:
Egy szint felett nevetséges az összhatás, múltkor láttam ilyet, pont ittam, mikor rápillantottam... poénból épp eszembe jutott, hogy mi van, lábnapot nem szereti ? Erre elröhögtem magam és felrenyeltem az innivalót is 🤣
2023. márc. 21. 22:08
 4/9 anonim válasza:
Ha feltünő, aránytalan, az ilyeneket ki szoktam nevetni.
2023. márc. 21. 23:59
 5/9 anonim válasza:

Magyon hülyén néz ki. Mondom ezt úgy hogy én is ilyen vagyok, bár én hiába edzek lábra is nem nagyon akar nőni az izomtömeg, csak az erő. Mondjuk annyira nem is baj, mert chalisteticset tolok, szóval minnél kisebb a súly annál könnyebb a nehéz mozdulatokat megcsinálni 😂


Egy bővebb hosszú nadrág amúgy elég sokat segít. De azért nem kell túlzásba esni.

2023. márc. 22. 06:57
 6/9 anonim válasza:
Azt, hogy nagyon az egójukra gyúrnak :)
2023. márc. 22. 07:46
 7/9 BeefEater válasza:

Ezeket az embereket úgy hívjuk, hogy csirkelábú.

Egyébként nem gondolok róluk semmit, mert nem érdekel. Csak megállapítom, hogy nem értenek az edzéshez és kb el is felejtem.

2023. márc. 22. 10:47
 8/9 anonim válasza:
Nekem tetszik.
2023. márc. 22. 18:09
 9/9 anonim válasza:

B*zis 🫡


Ha megy a felhúzás 100kgval akkor annyira nem de kétlem, hogy láb nélkül menne.

2023. márc. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!