Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért hajt rám amikor tudja...

Miért hajt rám amikor tudja hogy egy jó barátja belém van zúgva?

Figyelt kérdés
Egy srácnak már régóta tetszem, viszont egy bizalmi viszonyban lévő barátjának is. Tudja azt is, hogy a barátjára nem tekintek férfiként (mint embert nagyon szeretem), legutóbb viszont rámhajtott. Kellemetlenül éreztem magam, mert ebben a helyzetben egyikükkel sem érdemes foglalkoznom, de nen tudom megérteni a viselkedését. Lehet hogy csak hülyít, de nem becsülném le a féefi barátság erejét. Srácok, ti mit gondoltok?

2023. ápr. 25. 03:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mi ez a zagyvaság?
2023. ápr. 25. 04:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt valami hasznos válasz
2023. ápr. 25. 04:22
 3/15 anonim válasza:
Ha ez segít, nekem sem érthető mit akarsz tudatni.
2023. ápr. 25. 04:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Van egy srác,legyen Dani akinek tetszem, de egy barátja belém van zúgva. Dani ennek ellenére rám hajtott, pedig tudja hogy érez a barátja velem kapcsolatban. A viselkedését nem értem, tudja jól hogy a barátját bántaná ha esetleg történne valami közöttünk.
2023. ápr. 25. 04:54
 5/15 anonim válasza:
Lehet,hogy rivalizálnak érted. Vagy szimplán nem olyan nagy barátok és fel akar szedni előtte.
2023. ápr. 25. 04:54
 6/15 anonim válasza:
Ha a barát beléd van zúgva, de neked nem kell, akkor mi a probléma? Ha meg neked ö sem kell, akkor megmondod neki, ha meg igen, akkor elfogadod.
2023. ápr. 25. 08:09
 7/15 anonim válasza:

Szokott velem is előfordulni hasonló kellemetlenség. Érthető, hogy egy nőnek rossz, ha egyszerre többen is "nyomulnak".


Kihasználás szintnek nevezhető akár. Nem tudunk és nem is akarunk többfelé szakadni. Ez így tisztességes.


Nyilván mindenkinek más a határa. Szerintem nevezd meg, hogy milyen érintkezési formát részesítenél előnyben! Ezt sajnos ismételgetni kell, amíg be nem rögzül a másiknak.

2023. ápr. 25. 08:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Engem erdekelne a srác, de egyetem óta barátok, szakmailag is számíthatnak egymásra (jogászok). Az a benyomásom hogy egy nőért sem szakítanák ezt meg, a baráti társaságukra is kihatással lenne
2023. ápr. 25. 08:32
 9/15 anonim válasza:
Mert a himek egymassal harcolnak hogy megszerezzék a nostenyt
2023. ápr. 25. 08:38
 10/15 anonim válasza:
Mindig is ostobaságnak tartottam ezt a "barátomnak/barátnőmnek tetszik, tehát tabu" dolgot. Ha kölcsönös a vonzalom össze kell jönni vele és kész. Egy igazi barát megérti ezt. Vagy mostantól minden mindkettőnek tetsző nőről mondjanak le? :D
2023. ápr. 25. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!