Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy...

Tényleg van olyan, hogy "Raptor" vagy "Rex" kéztartás? Lányok, tényleg zavaró?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy valakinek red flag, ha a pasi így tartja a kezét. Elgondolkodtam, és rájöttem, hogy néha, pl. fogmosásnál valamiért én is így tartom. Semmit nem találtam erről neten.

2023. máj. 4. 21:29
 1/7 anonim válasza:
oké de nem mindegy hogy 1 fogkefe vagy a farka van a kezében :D
2023. máj. 4. 21:39
 2/7 anonim válasza:
Inkább csajok szokták úgy tartani, de tőlük is idétlen. Ha srác csinálná, azt gondolnám, meleg.
2023. máj. 4. 23:02
 3/7 anonim válasza:
A #3assal értek egyet. Én is melegnek azonosítom ezeket a srácokat azonnal.
2023. máj. 5. 08:56
 4/7 anonim válasza:
Be tudod linkelni, amit olvastál?
2023. máj. 5. 09:31
 5/7 anonim válasza:

Ez egy létező jelenség. Valaki nem csak fogmosás közben tartja így a kezeit, hanem sokkal feltűnőbb helyzetekben, például sétálás folyamán. Szerintem idegeneket ez nem zavar, max furának/ gáznak tartják ha látják. :D

De idegenek jellemzően nem fogják látni a fogmosás utáni tartásod.

Ne szégyelld, ha olykor- olykor máshol is előfordul. A személyiség jegyeiden próbálj változtatni, mert az említett kéztartásnak nyámnyilaság, félénkség az üzenete.

2023. máj. 5. 12:24
 6/7 A kérdező kommentje:
7# igen ilyen jellege van, akkor szoktam így tartani mikor a domináns kezemmel csinálok valami olyant amihez használnám a másik kezemet is de nem tudom és elfeledkezem magamról:D csak a fogmosás ilyen, mintha bennem lenne egy érzés, hogy ha elbambulok és lefolyna az államra a fogkrém akkor gyorsba letudjam törölni, máshogy nem is tudom leírni, egy ilyen lusta módja, hogy előkészülne a másik kezem ha valami van, mert nem tud mit csinálni. Mert észre se szoktam venni, lehet benne van, hogy többször is csinálom, csak akkor ugye nem látom magam a tükörben:D
2023. máj. 5. 13:52
 7/7 anonim válasza:

Régebb nálam is nagyon gyakori volt, nem tudom miért.

Aztán egyszer beszólt egy osztálytársam és próbáltam magam kontrollálni, azóta szerintem nem is fordult elő.


Én egyébként lányoknál (nem nőknél) szoktam gyakrabban látni, gondolom valami önkéntelen reakciónk lehet ami szép lassan leépül ahogy rájövünk milyen idétlenül néz ki :D


Férfiaknál még nem láttam, de nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget. Bár, persze, így belegondolva, a filmekben a drámaira megcsinált melegek tényleg így tartották sokszor a kezüket. De mint mondtam: nekem is önkéntelen reakcióm volt sokszor sétálásnál, gondolom másoknál is főleg ez lehet.

2023. máj. 6. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!