Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ráérne jövőhét hétfőtől...

Valaki ráérne jövőhét hétfőtől 3 éjszakára Balaton környékére utazni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hatalmas bulizós, inkább kockább (informatikus vagyok), viszont egy kicsi kikapcsolódás kell most. Nem is vagyok Adonis, egy világos hajú átlagos fazon csak, némi súlyfelesleggel megpakolva. ;) Női társaságra vágynék..tehát hétfőn foglalnánk el a szállást, csütörtök jönnénk el..szállás még nincs kinézve, most kezdtem el keresgélni, és még bőven lehet válogatni (gondolom a május miatt, ez még nem főszezon..). Akit érdekel, mielőbb írjon rám privát és kezdjük el kinézni a helyet, ez lenne a javaslatom..hozhatsz nyugodtan melót is, ha digitális nomád lennél vagy meg tudod oldani a távmunkát (mert mondjuk már önmagában az is élmény és elegendő Számodra, ha máshonnan dolgozhatsz), elképzelhető, hogy én is fogok gépen ügyködni itt-ott, tehát cseppet sem szeretnék Rád csimpaszkodni, a közös kajálások, beszélgetések is szerintem már jók, aztán meg lehet ismételni ezt máskor is. Aki komolyan gondolja, az úgyis PM ír..köszönöm előre is!

2023. máj. 8. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
33 F - ez még lemaradt
2023. máj. 8. 21:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom kifejezetten örülnék egy "háziasabb" jelentkezőnek (nőnemű), tehát aki kicsit molettebb és ilyesmi - szívesebben beszélgetek ilyen nőkkel:) Aki egyik buliból esne a másikba, vagy egyik plázából a másikba, az egészen biztos nem engem akar. ;)
2023. máj. 8. 21:53
 3/7 anonim válasza:
rosszlanyok.hu
2023. máj. 8. 23:03
 4/7 anonim válasza:
Hát apa, ez egy nagyon szomorú kérdés, ráadásul nem utazási, hanem társkeresési. Határeset prostitúció, bár arról konkrétan nem esett szó, hogy mit fizetnél ebből. Ennél szerintem csak hatékonyabban lehet csajozni.
2023. máj. 9. 07:42
 5/7 A kérdező kommentje:
4: meg lehet nyugodni, már ismerkedek egy kedves lánnyal..ugye Jenni? Egy dolgot egészen biztosan megtanultam életem során: mindenki magából indul ki. ;) Nálam mosolygósabb, örömszeretőbb embert keveset látsz manapság. ;) De kérlek nézd el nekem, ha ennél több figyelmet nem tudok fordítani rád, kedves 4-es.
2023. máj. 9. 10:10
 6/7 anonim válasza:
Le lehet szállni a kérdezőről, velem ismerkedik! ^ ^
2023. máj. 9. 10:59
 7/7 anonim válasza:

Helo Dzsenifer vagyok én is!!!

Siófokra én speciel elmennék ha az játszik!

2023. máj. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!