Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit akar a pasi?

Noci04 kérdése:

Mit akar a pasi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy férfi, flörtölésbe kezdett velem, majd kiderült hogy van barátnője sok éve. Azt tudom mástól is hogy nincsenek meg jól. Az elején el is mondta, hogy régóta lépni akar. Találkoztunk, nem történt semmi olyan, csók se volt de egyértelműen egymásba zúgtunk. Itt jött a koppanás. Teltek múltak a hetek hónapok, előrelépés nem történt, nem hívott talizni pedig biztos lett volna rá ideje. Aztán én hanyagoltam, kivertem a fejemből, majd újra megjelent megint úgy viselkedve hogy felkeltse a reményt. Mivel nekem bejön, ráharaptam. Persze nem történik semmi köztünk, taliztunk is azóta, látszik rajta hogy komolyan hezitál, de valamiért nem tud/akar lépni. Aztán tett egy olyan megjegyzést, hogy én "olyan" típusú csaj vagyok. Írtam neki hogy ha ezt gondolja többet ne írjon. Írta rá, hogy akkor szia. És itt lezártam vele a beszélgetést. Nem tudom komolyan gondolta-e, hisz tudja hogy nem fekszem össze senkivel, viszont meg se próbálta megmagyarázni. Na mindegy.

Le kéne valahogy zárnom, aki volt már ilyen helyzetben, hogyan sikerült ezt a huzavonát befejeznie? Nem tudom, miért pont ő, nekem se hiányzik ez a gyomorideg, agyalás.



2023. jún. 18. 09:58
 1/1 Camorri válasza:

Van barátnője de nem jó a kapcsolat de nem szakít...

Kedves hölgyemény, Te csak a csere játékos lehetsz max. Vagy a pótlék ha otthon nem kapja meg.


Hogyan zárd le?

Letiltás, ignorálás és társai.

Úgyis lesz másik pasi majd.

2023. jún. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!