Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szívesen...

Van itt olyan nő, aki szívesen ismerkedne és alakítana ki kötetlen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nyilván kölcsönös szimpátia esetén, nem célom, hogy minden jöttmenttel hetyegjek.

24F / 171cm / 67kiló / Pestmegye, vagyis vármegye


Viszonylag sokat mozgok, így a lusta emberek kérem kerüljenek, mert őket nem igen toleralom, plane ha a körülöttük lévőket is lehúzzák és folyton elegetlenkednek.


2023. júl. 5. 16:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Nagyon sovány vagy.
2023. júl. 5. 16:54
 2/43 A kérdező kommentje:

Sovány?

Hát ok, ilyet se hallottam még, szerintem nem tudod, hogy néz ki egy ember 171 centivel és 67 kilóval ugy hogy az nem viz meg zsir, hanem jócskán izom.. Javaslom, hogy olvass utána, hogyan is van ez.

Vagy ha neked az elhízott emberek tetszenek vagy azok akik termeszetellenes modszerekkel extrem kilora hiznak ám legyen, izlesek es pofonok, akkor nem egymast keressuk.

2023. júl. 5. 17:00
 3/43 anonim válasza:
Kicsit sokat képzelsz magadról, kis törpe. Így nem, köszi. 22L
2023. júl. 5. 17:04
 4/43 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy lány lennél, vagy ha az is vagy, akkor ostoba a megnyilvánulásod és én mondanám inkább, hogy nem köszi :).

Nem vagyok törpe, hanem egy 171 centiméter magas ember, nem tudom, hogy hol olvastad a törpe részt, javaslom ,hogy olvass több, mert nem megy a szövegértés.

2023. júl. 5. 17:10
 5/43 anonim válasza:
Képet mutizol?
2023. júl. 5. 18:31
 6/43 anonim válasza:
Szerintem a lehető legrosszabb helyre jöttél. Az itteniek nagyrészt lehurrognak, ha felveted a szexkapcsolat dolgot, a másik részük meg csak belekötni tud mindenbe. De azért sok sikert, hátha neked összejön valami.
2023. júl. 5. 19:43
 7/43 anonim válasza:
Vannak itt ilyen nők, csak meg kell őket fizetni!:)
2023. júl. 5. 20:10
 8/43 anonim válasza:
Miért itt keresel és nem Tinderen? Ott kb csak szexkapcsolat megy és még látod is előre a másikat.
2023. júl. 5. 20:31
 9/43 anonim válasza:

Az itteni emberek véleményével ne foglalkozz, többségük életükben nem tette be a lábát egy kondiba, ha 100 kilót kellene felemelniük összesz@rnák magukat.


Annyiban van igaza, hogy kicsit tényleg vékony vagy, de ezzel nincs semmi baj. Én 168cm magassággal vagyok 67, és így rohadt vékonynak érzem magam.

2023. júl. 5. 21:29
 10/43 anonim válasza:
Én kizárólag távkapcsolatot keresek. Tök mindegy, hogy ki, csak legyen jó távol tőlem :)
2023. júl. 5. 22:15
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!