Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jogosan tűnik el szinte...

Jogosan tűnik el szinte mindenki ezen az oldalon akivel írogatni próbálok privátban? Rosszul indítom a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Általában nem olyan kérdéseknél írok rá másokra amik ismerkedős kérdések, hanem valamiről kérdez, aztán annak kapcsán ráírok, kérdezek valamit tőle, aztán ha nyitott, akkor írogatok tovább. És az írogatás elején meg szoktam kérdezni ilyen dolgokat mint hogy milyen idős, tanul-e vagy mit dolgozik, mit szokott csinálni szabadidejében, van-e nagy társasági élete sok haverja van-e, ilyesmi dolgokról szokott szólni az írogatás. Meg meg szoktam kérdezni a véleményét erről az oldalról, meg hogy szokott-e itt írogatni, milyen gyakran van fent. De valamiért elég gyorsan felszívódik mindenki. Ennyire rosszul csinálok valamit?
2023. júl. 23. 09:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem nem, csak sok itt a beteges gondolkodású, túlzottan elvont, vagy erősen magának való ember. 20 közül találhatsz 1 darab normálisat nagyságrendileg.
2023. júl. 23. 09:28
 2/19 anonim válasza:
Én pl vissza sem írok, mert semmi értelme.
2023. júl. 23. 09:41
 3/19 anonim válasza:

Sajnos nemcsak itt trendi ez.

De én szívesen írogatok, ha gondolod. Ha még le szeretnék lépni, szólok előtte. 🙂

2023. júl. 23. 09:44
 4/19 anonim válasza:

Annak, hogy kiírsz egy kérdést mondjuk ami atomfizikáákapcsolatos, amire megy a válasz, és nem a közös felületen, hanem privátban ráírsz a másikra, hogy ki ő, mi ő, stb., annak igazn nincs értelme, mert a 2 témához nincs köze.

Másrészt: a nyelvezet, a szöveg, stb. eléggé visszataszító tud lenni: van, akin érződdik, hogy pl.: nyálas, így nem mindenki akar egy Wonderland-ban élni.

Harmadrészt: hamr kiderül, hogy nincs különbség ember és ember közt, így nem csoda, hogy hamar vége mindennek.

2023. júl. 23. 09:50
 5/19 anonim válasza:
Talán egy idő után unalmas erről irogatni.
2023. júl. 23. 10:30
 6/19 anonim válasza:
Jogosan, mivel a GyK-n való regisztrációhoz nincs semmiféle kötelezettség arra, hogy privátban mindig kötelező válaszolni!
2023. júl. 23. 10:31
 7/19 anonim válasza:
Minek írna bárki is neked ?!!!! Ki vagy te ugyan?!
2023. júl. 23. 10:36
 8/19 anonim válasza:
Én nem tűnnék el, bezzeg nekem nem ír senki. :(
2023. júl. 23. 10:40
 9/19 anonim válasza:

Ha még ír valaki, úgysem válaszolsz!

XD

2023. júl. 23. 10:41
 10/19 anonim válasza:
Amint fentebb is láthatod, sok a mentálisan labilis rosszindulatú írogató.
2023. júl. 23. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!