Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szociális szorongó emberekkel...

Szociális szorongó emberekkel barátkoznék/ismerkednék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Generalizált szociális szorongásban szendvedek már legalább 7 éve, és arra gondoltam, hogy szeretnék olyan emberekkel kortól (bár nyílván az lenne a legjobb, ha hasonló korú lenne, mint Én amelyet lent meg is addtam), nemtől függetlenül beszélgetni, vagy akár találkozni akik hasonló cipőben járnak, vagy akár a jövőben erre egy kisebb, nagyobb társoságot kialakítani. Amennyiben van már Budapesten ilyen működő csoport úgy abban is szívesen becsatlakoznék.

Itt elsősorban azok válaszát várom akik szeretnének beszélgetni a problémajukkal velem, vagy tanácsokat, hogy hol találok ilyen embereket.


Köszönöm előre is a válaszokat.


23F



2023. aug. 8. 08:52
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is van ilyesmi fóbiám, szorongásom, ha van kedved, nyugodtan írj.

Egyébként Facebookos csoportokban érdemes próbálkozni, ma már mindenre csinálnak vagy 100 csoportot. 😅

(25N Szeged)

2023. aug. 8. 12:56
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Írtam.

Köszi a tippet a Facebook csoportos próbálkozásnak.

2023. aug. 8. 13:11
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én gyógyulófélben vagyok a szociális szorongásból. Írj ha gondolod, 25 N
2023. aug. 8. 16:24
 4/4 anonim válasza:
Én is szorongok szociális helyzetekben.
2023. aug. 8. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!