Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van kedve ismerkedni olyan...

Van kedve ismerkedni olyan lánynak, aki ismeri a Myers-Briggs-et?

Figyelt kérdés
27/F

2023. aug. 12. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Én szeretem az MBTI-t, de F 30. INFJ.

Van egy társkereső app személyiségtípus alapján: Ur My Type. (Még nem próbáltam)

2023. aug. 12. 12:39
 2/34 A kérdező kommentje:
INFJ vagyok én is! A urmytype-ot próbáltam, de csak scammer-ek küldtek kedveléseket. :D
2023. aug. 12. 12:44
 3/34 anonim válasza:
A világon nincs annyi INFJ, mint a gyakorin mióta olyan menőnek tartják valamiért.
2023. aug. 12. 14:34
 4/34 A kérdező kommentje:
#3: Csatolj egy kognitív funkció tesztet, én meg küldöm majd az eredményt.
2023. aug. 12. 16:10
 5/34 A kérdező kommentje:

Csináltam egyet, parancsolj:


[link]

2023. aug. 12. 16:15
 6/34 A kérdező kommentje:

"Jung Test Results



Introverted (I) 75% Extroverted (E) 25%

Intuitive (N) 69.23% Sensing (S) 30.77%

Feeling (F) 52.63% Thinking (T) 47.37%

Judging (J) 67.57% Perceiving (P) 32.43%


Your type is: INFJ


INFJ - "Author". Strong drive and enjoyment to help others. Complex personality. 1.5% of total population."

2023. aug. 12. 16:30
 7/34 A kérdező kommentje:

"absolute

Ne (extraverted intuition) 28.2

Ni (introverted intuition) 47.4

Se (extraverted sensing) 29

Si (introverted sensing) 21

Te (extraverted thinking) 33

Ti (introverted thinking) 38

Fe (extraverted feeling) 42

Fi (introverted feeling) 36

grant function type

INFJ

second-best choice

ENFJ

third-best choice

INTJ

axis-based function type

INFJ

myers function type

INFJ

relative

myers letter type

INTJ"

2023. aug. 12. 16:42
 8/34 A kérdező kommentje:

Az általában megvetett 16p is INFJ-nek ír le:


"A te személyiségtípusod:

Védőügyvéd

INFJ-T

Tudat

36%

64%

EXTRAVERTÁLT

INTROVERTÁLT

Energia

76%

24%

INTUITÍV

REALISTA

Természet

25%

75%

LOGIKAI BEÁLLÍTOTTSÁGÚ

ELVI BEÁLLÍTOTTSÁGÚ

Taktika

71%

29%

TERVEZŐ

KUTATÓ

Identitás

7%

93% ÖNTUDATOS

ÓVATOS

2023. aug. 12. 17:04
 9/34 anonim válasza:

Annyiban igazad van, hogy én is észrevettem, az INFJ valamelyest 'trendi' lett online az elmúlt években, pl. youtube-on.

Szerintem erre a következő lenne a magyarázat:


Az INFJ a legritkább, vagy az egyik legritkább (top 3) típus, és eléggé egzotikusnak számít, az emberek pedig szeretnek erről fantáziálni, hogy pont ők különlegesek és egyediek.

Ha valaki csak úgy különösebb odafigyelés nélkül kitölt egyetlen random tesztet, akkor simán 'félrediagnosztizálhatja' a típusát...


A másik része viszont - és ez szerintem sokkal fontosabb itt - hogy a legtöbb ember nem foglalkozik a személyiségtípusokkal, eszébe se jutna. A ritkább típusok hajlamosabbak erre, és pont azért, mert rendhagyóbbak, érzik hogy mások, és próbálják megérteni ezt (én is így fedeztem fel).

Szerintem ez nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ez a típus a ritkaságát meghazudtolóan túlreprezentáltnak tűnik online.


Én személy szerint nem csak teszteket töltöttem ki, hanem sokat tanulmányoztam ezt a típust is, és pár másikat is ami potenciálisan lehettem volna, és így már biztos vagyok benne.


(1-es voltam)

2023. aug. 12. 17:10
 10/34 A kérdező kommentje:
#9: Pontosan. Az INxx emberek felülreprezentáltak online, míg az ESxx/ISxx a való életben dominál. Az intutív emberek mindössze a 25-30%-át teszik ki a társadalomnak, pont ezért vagyunk hajlamosabbak önismereti fórumokat/kiadványokat bújni. Én is sokat tanultam Jung-ról, néha első beszélgetés után megmondom, hogy ki milyen személyiségtípus.
2023. aug. 12. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!