Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Játékost keresünk szerepjátékh...

Játékost keresünk szerepjátékhoz! Valaki?

Figyelt kérdés

Dungeons & Dragons 5e csapatba keresünk egy tagot az alábbi feltételekkel:

Legalább "egyszer már játszottam" szintű tapasztalattal rendelkezzen

A játék kedd esténként van offline, Budapesten (jelenleg az Astoriánál, de ha van jobb hely, az is jó)

Heti rendszerességgel játszanánk. Nyilván emberek vagyunk, közbe tud jönni valami, de alapvetően fontos lenne az elköteleződés, hogy ne szervezzen rá az ember és havi 3 játék tényleg meg tudjon valósulni (a nyár és az ünnepi időszakok kivételével).


Jelenleg rövidebb kalandokat futtatunk, váltjuk a mesélőt, de ha kialakul a csapat, akár kampányt is nyomhatunk, meg persze amire kedv van.



2023. szept. 6. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Nem, kösz.


Sok lenne az uti kőccség, meg igazából nem tudom, hogy tudok-e olyan sokat a seggemen ülni.


De ha utazási kőccségtérítés és ergonómikus ülési/állási lehetőség, csocsó, ingyen kóla/chips van akkor esetleg dobok egy csigaposta címet, ahova küldhetitek a további infót a dolgokról.

2023. szept. 6. 13:58
 2/34 anonim válasza:
Én meg keresek 5 milkót valaki nem találta meg?
2023. szept. 6. 14:05
 3/34 A kérdező kommentje:

Ez mos tkomoly?

Ismerkedés rovatba, ahol emberek más embereket keresnek közös tevékenységre, bejöttök és itt baromkodtok?

Ha nem érint a kérdés tárgya, ússz tovább, csapd a taknyodat máshova.

2023. szept. 6. 14:24
 4/34 anonim válasza:
3: Milyen csapat lehet az, ami gyakorin keres további tagokat? EMBER?!
2023. szept. 6. 14:26
 5/34 A kérdező kommentje:

4, hogyhogy milyen csapat?

Nemtom feltűnt-e a kategória alkategóriái, lehet fogyókúrapartnert meg sporttársat keresni.. meg barátokat:D Szerintem ez bőven viccesebb, mint az, ha valaki online keresne egy olyan játékhoz tagokat, amiben abszolút nem ritka az, hogy idegenek álljanak össze, tekintve a dolog specifikusságát.

Természetesen erre hivatott FB csoportba is kiírtam a kérdést, nyugi.


És egyébként vannak DnD-sek az oldalon..


Deeee halljuk a te érveidet a GYK-n való tagkeresés ellen, mert azon kívül, hgoy EMBER, nem írtál semmit:D

2023. szept. 6. 14:30
 6/34 anonim válasza:
Kérdező! Minek reagálsz a retardáltak életjeleire?
2023. szept. 6. 14:38
 7/34 A kérdező kommentje:
Azisigaz:D
2023. szept. 6. 14:40
 8/34 anonim válasza:
Ismerősömet lehet, hogy érdekelné. Mondjuk azt nem tudom, hogy pontosan ezt a fajta szerepjátékot ismeri-e.
2023. szept. 6. 15:04
 9/34 anonim válasza:

6 és 7:


Pont ezért kérdeztem, hogy milyen csapat keres pont gyakorin tagot? Retardáltak, hogy reták közt keresgéltek?

2023. szept. 6. 15:05
 10/34 anonim válasza:
6-os vagyok. Retardáltak alatt az 1,2 és 4-es válaszadókat értettem.
2023. szept. 6. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!