Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ki szeretne...

Lányok, nők! Ki szeretne lenyomni szkanderben?

Figyelt kérdés
Budapest és környéke

nov. 12. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Csak a puffin adhat erőt!
nov. 12. 18:11
 2/12 anonim válasza:
Azt megértem, hogy te szeretnél szkanderezni nőkkel, de nekik mivel tennéd érdekessé a kihívást?
nov. 13. 08:15
 3/12 A kérdező kommentje:

1.

Az egy nasi? Lehet nekem is kéne belőle xd


2.

Gondoltam hátha van olyan nő, akit szintén érdekelne a dolog, de lehetne akár fogadni valamiben

nov. 13. 12:43
 4/12 anonim válasza:
Szerintem a nők elsősorban nőkkel szeretnének szkanderezni, már aki egyáltalán szeretne. Az lehet kihívás, mert hasonló esélyekkel indulnak. Talán páran lehetnek, akik kicsit sportosabbak és megpróbálkoznának relatív gyengébb fizikumú férfiakkal, de ők szintén a versenyzés miatt és nem azért, hogy a férfi kamuból hagyja magát lenyomni valamilyen femdom fétis miatt. A nők számára ez nem izgalmas, nem érdekes, mert ők éppen az ellenkezőjét tartják izgatónak. De a mai világban rengeteg dolog megtörténhet, ki tudja?:)
nov. 14. 07:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hagynám magam természetes, úgy lenne csak értelme. Viszont igen, gyengének gondolom magam, így szerintem (talán?) sok nő lehet, akinek lenne esélye.
nov. 14. 11:58
 6/12 anonim válasza:
Én mindenesetre drukkolok, hogy összejöjjön egy olyan nővel, aki szintén örömét lelné a szkanderben. A tét akár még külön kihívást, motivációt is jelenthet és elképzelhető, hogy lesz jelentkező.:) Ha sikerült, azért írd meg az eredményt.:)
nov. 14. 13:14
 7/12 anonim válasza:
Ha nő vagy, akkor benne vagyok.😉
dec. 16. 17:39
 8/12 A kérdező kommentje:

7

Pasi vagyok. De hosszú a hajam xd

dec. 16. 18:00
 9/12 anonim válasza:
Én a helyedben felajánlanék valami díjat a jelentkezőknek. Vagy akár mondják meg ők, hogy milyen körülmények között mennének bele és mit kérnének, ha nyernek is?
dec. 18. 15:41
 10/12 anonim válasza:
9: Ez egy jó ötlet.:) Nem tudom hány nő jelentkezne erre, de egy kis plusz motiváció talán meghozhatja a kedvüket. Na és gazdagíthatja is őket, ha elnyerik a kérdező pénzét.:)
dec. 27. 12:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!