Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki star stable?

Valaki star stable?

Figyelt kérdés
Hali, valakinek nincs kedve sso-zni? Leginkább a bogarakat gyűjteném, de egyedül unalmas:(

dec. 6. 09:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Most fogják leállítani a szervert. Tülkön ülve várom, hátha elindul még 10 óra előtt és belefér a hóvihar (feltételezem, hogy ugyanúgy 8-10 óra között lesznek mint tavaly).
dec. 6. 09:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is várom a frissítést, szerintem a téli event a legjobb^^
dec. 6. 11:01
 3/12 anonim válasza:
uristen hany éves vagy???? 10????? Jelentve!
dec. 6. 17:08
 4/12 anonim válasza:

Képzeld, felnőttek is játszanak ezzel a játékkal, én ismerek párat.

Kijött közben a frissítés, szomorú vagyok mert nem ad ember xpt a hóvihar :( Így nincs értelme foglalkoznom vele, az összes lovam 15-ös de ha nem lenne, annyi helyről jön ló xp már hogy ezért időpontra feljönni nincs értelme.

dec. 6. 17:49
 5/12 anonim válasza:
#3 Húzd már ki a karót a fenekedből! Képzeld, én is játszom vele és 34 éves vagyok. Nem attól leszel felelősségteljes, érett felnőtt, hogy lenézel mindent, ami szórakoztató és belefásulsz a hétköznapjaidba.
dec. 6. 18:44
 6/12 anonim válasza:

Én 30 vagyok és szintén játszom. Nem kell itt pattogni, nagyon sok felnőtt játékos van.


Nekem ez a sárgás-zöldes filter nagyon zavaró, fáj tőle a fejem pedig kb csak húsz percet játszottam. :/

dec. 6. 20:58
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 18 vagyok..:'D
dec. 7. 01:18
 8/12 A kérdező kommentje:
#4 annyira nem néztem körül, nem volt sok időm, de a téli faluban van egy kristályos küldi, amihez hópihét kell gyűjteni, annál mintha nem csak ló xp lett volna, talán 2100 karakter xp is. De a sárga küldikhez a manóknál mindig jár ha nem is sok, 10-20xp, szerintem megéri azokat is megcsinálni:D
dec. 7. 01:24
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 csak a szokásos, mindig raknak valami irritálót, bár talán a néhai filterek a legkisebb problémák:(
dec. 7. 01:30
 10/12 anonim válasza:
#3 magadat nem jelented? A viselkedésed alapján 10 se vagy...
dec. 7. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!