Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szivesen ismerkedne valaki,...

Szivesen ismerkedne valaki, egy olyan valakivel, akinek elég ennyi?

Figyelt kérdés

...... hogy csak beszélgessen a hétköznapi, a vállalható, vagy a vállalhatatlan, a tisztességes, vagy az erkölcstelen gondolatairól, vágyairól, emlékeiről, fantáziáiról.......


Mottó: Csak beszélgetés :)


dec. 27. 16:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre lenne a házastársad/élettársad, sunyiskodni, hazudozni, hitegetni se kéne… ha már azt az energiát, amivel ezt kitetted ide, a szeretteidre fordítottad volna, lehet jobb lenne… de tudom, tudom, mit képzelek, te jobban tudod, meg neked jár, jogos :)
dec. 27. 17:08
 2/11 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm a válaszod.

.

Köszönöm, hogy felhoztad az általad említett szempontokat :)

dec. 27. 17:28
 3/11 anonim válasza:

Első olvasatra teljesen természetes amit írsz.

Hiszen kinek ne lennének álmai, vágyai?

Sokan szeretnénk őszintén kitárulkozni, vagy épp ellenkezőleg, eltemetni, takargatni való létezésünket, gondolatainkat.

Azonban kérdésed több élű fegyver is lehet.

Bocsi, de mégis a 'gyakorin' vagyunk, lehet őszinteséged kimerül a szexualitásban.

Vagy ne adj Isten, épp tömegpusztító fegyvert készülsz létrehozni, mert csúnyán nézett rád valaki.

Azonban ha úgy érzed, nincs ki meghallgasson, a rendelkezésedre állok.

Nem ígérek semmit és ehhez tartom is magam. :)

dec. 27. 18:17
 4/11 anonim válasza:

#1

Nagyon bölcs, és igaz gondolatok.

...

Viszont nem a te dolgod hacsak nincs olyan véletlen, hogy pont a te párod.

dec. 27. 18:35
 5/11 A kérdező kommentje:

Van egy jó szabad assziciációs játék: - virágos rét

.

Mire gondolsz?

dec. 27. 19:34
 6/11 anonim válasza:
nyugalom, elfogadás
dec. 27. 19:48
 7/11 anonim válasza:
Nyugalom, szabadság.
dec. 27. 19:58
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem a rétről két dolog szokott eszembe jutni:


- A szépség és a harmónia, no meg a jó illatok :)


- A másik, hogy a réten a levelek alatt eszelős élethalál harc folyik, a növények, rovarok, gombák, vírusok és ki tudja még milyen élőlények között. Mindegyik megakarja enni a másikat..... :)


Minden dologról, mindenkinek valami más és más jut az eszébe, más érzelmeket kelt, más gondolatokat szül.


Épp, ilyen a kérdésem is...


Míg valaki nem kérdezi meg:


- Kérező, te mire godolsz?


Addig, mint pld. #1. válaszoló is, nem a kérdéemre válaszol, hanem CSAKIS a kérdésem által az ő lelkéből ELŐHÍVOTT, azaz, meglévő saját gondolataira, érzelmere, tapasztalataira, előítéleteire... stb.

.


Segítség, én a szexre, mint témára MINDENKÉPPEN gondoltam a kérdésemben :)

dec. 27. 21:04
 9/11 anonim válasza:

Szuper elemzés valakitől, aki itt kuncsorog az ismerkedés kategóriában, de mlg barátkozni sem lenne hajlandó élőben… ennek vajon mi oka lehet?


Virágos rét persze… véletlenül sem az, hogy vaj van a füle mögött… hát nekem barátnak se kéne valaki, akinek felvállalni is luxus, de lelkizzünk… persze, hogyne.

Gerinctelen vagy energiavámpír az ilyen, akinek egy másik emberből csak ez vagy csak az, csak a kényelem meg csak az inkognitó meg csak a szemetesládézás kell, természetesen csakis az ő szabályai szerint és ingyen és bérmentve (nem, nem anyagira gondolok, hanem korrektségre, kölcsönösségre..

Élmény lehet az emberi kapcsolat valakivel, aki már akkor megmondja, hogy mit NEM tesz meg, amikor még bele sem kezdesz.

Virágos rét meg illatár… inkább törlőrongy toborzó :D

dec. 28. 00:11
 10/11 anonim válasza:
Ingyenes szexcset, ha valakinek nem lenne egyértelmű.
dec. 28. 00:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!