Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legbrutálisabb...

Mi volt eddig a legbrutálisabb, leglegendásabb szakításod?

Figyelt kérdés

dec. 29. 16:15
 1/10 anonim válasza:
még nem volt ilyenben részem lányok írhattok
dec. 29. 16:44
 2/10 anonim válasza:
Megcsaltam és kiderült, hogy a párom ismerősével, mert tesztelni akarta a hűségem
dec. 29. 17:28
 3/10 anonim válasza:
#2 Csak magadra vess..
dec. 29. 17:41
 4/10 anonim válasza:
Faképnél hagyott aztán még kötözködött
dec. 29. 18:01
 5/10 anonim válasza:
Születésnapom előtt egy héttel, Messengeren keresztül dobtak, az ér?
dec. 29. 18:02
 6/10 anonim válasza:

3 éve, december 24 hajnalban közölte fél év után, hogy mégsem akar komoly kapcsolatot és csak magának hazudott végig, ennek ellenére nagyon szeret. Az a karácsony finoman fogalmazva sem volt ideális.

Szilveszterkor viszont már sírva csengetett be, hogy ugyan fogadjam már vissza, meggondolta magát. Úgy vágtam ki a házibuliból, hogy a lába sem érte a földet.


Azóta férjnél vagyok, úgyhogy jó is, hogy így alakult... 😄😄😄😄

dec. 29. 18:13
 7/10 anonim válasza:

Tüdőgyulladásom volt ès folyamatosan csicskáztatott volna. Szakított, mert "nem tudja ezt folytatni".

Aki szereti a másikat az nem problèmázik ennyit, hanem főz neki ( karácsonyi menüt akart velem csináltatni de èn feküdtem) , èn tuti nem szeretem stb..

Eltelt pár óra ès "kezdjük már újra", nem válaszoltam az üzeneteire ezèrt az anyjával eljött hozzám.

dec. 30. 07:09
 8/10 anonim válasza:

Tavaly decemberben volt egy Mikulás kupa ahol én is részt vettem. Ez egy karate kupa volt.

Barátom elkísért, illetve már csak a volt barátom.

Verseny után szakított velem, mert nem bírja nézni hogy más fiúkkal beszélgetek, és h "ölelgetem" őket.

Ez még oké is lenne, csak én egy olyan egyesületben vagyok ahol szinte csak fiúk vannak és a legtöbbjüket több mint 10 éve ismertem már. Tehát sokakkal együtt nőttünk fel, és verseny közben (meg edzésen is) nyilván beszélünk.

Az ölelés meg annyit jelent h amikor lejöttem a tatamiról akkor lepacsiztunk és páran átkarolták a vállam.

Bezzeg amikor ő csinálta ezt lányokkal az teljesen oké volt :)



Szóval akkor verseny után szakított velem, a karácsonyom is el lett szúrva...

Persze ő 2 hét múlva már egy másik lánnyal volt :)

dec. 30. 08:48
 9/10 Barnabas333 válasza:
Majd egyszer megírom egy regényben. 😁
dec. 30. 11:01
 10/10 anonim válasza:
mindig kért pénzt erre, arra, aztán mikor már nem akartam neki adni, akkor tiltott mindenhonnan. Üzentem neki, hogy adja vissza a pénzem, meg sok cuccom is nála volt. Nem volt hajlandó.Feljelentettem, akkor kb. 300.000 Ft-ot visszautalt, amit bizonyítottan úgy csalt ki tőlem, a többi pénzem elúszott, meg sok holmim, amiket mai napig nem adott vissza. kb. két évig voltunk együtt, ez már több, mint 8 éve volt.
dec. 30. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!