Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Sikeres negyvenes budapesti...

Sikeres negyvenes budapesti vállalkozóként hogyan tudnék legegyszerűbben huszonéves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tinder meg hasonló társkeresők nem játszanak.

Én a huszonéves lányokkal jövök ki igazán, valószínűleg a fiatalos stílusom miatt.



dec. 30. 10:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Bulikban, társkeresőket felejtsd el mert félnek találkozni úgyis. Sztem insta meg valóságshow az tuti100%
dec. 30. 10:46
 2/15 anonim válasza:
Ha tényleg az lennél kérdező, akkor nem itt írogatnál, hanem most is velük ismerkednél, ráadásul én úgy tudtam, hogy aki vállalkozó, az sokat dolgozik. A két ünnep között is. Te mit keresel itt? :D Nem megy olyan jól, vagy mi?
dec. 30. 10:48
 3/15 A kérdező kommentje:
1es: Instán, hogy lehet ismerkedésre nyitott lányokat találni? Mert csak úgy random ráírkálni lányokra nem tűnik túl hatékonynak.
dec. 30. 10:52
 4/15 Barnabas333 válasza:
2es az első felével egyetértek. Két ünnep között azért sok helyen kevesebb van vagy leállás, nem írta milyen területen van. 46f
dec. 30. 11:01
 5/15 anonim válasza:

Sehogy. A huszonéves lányok nem a 40+ öregembereket keresik, max aki a pénzre hajt.

Undorító amikor 40-50 éves palik a 20 éves lányokra csorgatják a nyálukat.

dec. 30. 12:12
 6/15 anonim válasza:
Öreg vagy már a huszonévesekhez. Max ha te 41 leszel, ő meg 29 múlt, de még az is elég nagy korkülönbség, bár működhet.
dec. 30. 12:35
 7/15 anonim válasza:
Szórakozóhelyeken,plázákban.
dec. 30. 12:43
 8/15 anonim válasza:
Bulikban
dec. 30. 22:03
 9/15 A kérdező kommentje:

#5 Nem baj, ha a pénzre hajtanak, ilyen világ,a legtöbb nő amúgy is hajt a pénzre.

A nyálam nem szoktam rájuk csorgatni, de mást igen, jó sokat.

Öregember sem vagyok, fizikailag és mentálisan is a csúcson vagyok.

dec. 31. 09:37
 10/15 anonim válasza:
Jól írod kérdező, egy lány nő mindig megy vmire szóval jah mindegy
dec. 31. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!