Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért minden pasi a szőke haj...

Miért minden pasi a szőke haj kék szemre megy?

Figyelt kérdés

nem akartam álltalánosítani, de eddi akárhány sráccal beszéltem azt mondták "jaj ennek barna a haja, nem tetszik, ha szőke lenne járnék vele, de így nem" vagy a szőke haj kék szem kombó... megértem fiatalít, de én barna hajú, sötét barna szemű vagyok... és undorodom a szőke kék szemű kombótól a pasiknál is, mégis csak olyan pasim volt... de aztán mindegyjik megcsalt egy kék szemű szőke hajúval... vagy az is van, hogy keres engem, érdeklem őt stbstb minden jót mondd nekem, elhiszem, hogy kedvel és aztán mondja, hogy "dehogy tetszel, nem vagy szőke, mit gondoltál, barnával nem jövök össze".

Én ahogy ÉN gondolom szerintem a barna haj brutál sexy főleg egy vörös rúzzsal nagyon megy és szerintem még erőt is sugároz hogyha szépen belövik a nők a hajukat.



dec. 31. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Igen. Mindegyik. Kivéve egyet, aki én vagyok. Ha nagyon igyekszel, talán még el tudsz csípni, de csakis vörös rúzzsal.
dec. 31. 15:55
 2/25 A kérdező kommentje:
hahahaha, ezen jót nevettem, hány éves vagy?
dec. 31. 16:00
 3/25 anonim válasza:
Én inkább a mediterrán típusú nőket szeretem.
dec. 31. 16:01
 4/25 anonim válasza:
Én jobban szeretem a barna hajú, barna szemű nőket, mind a szőkéket.
dec. 31. 16:11
 5/25 anonim válasza:
Mondd, hogy trollkodsz. Vagy komolyan ennyire felszínes vagy te is meg akikkel ismerkedsz, azok is?
dec. 31. 16:17
 6/25 A kérdező kommentje:
hát én csak kiváncsi voltam, masképp nem izgat, de ide kilehet írni, nem?
dec. 31. 16:18
 7/25 anonim válasza:

Volt egy szőke, kék szemű barátnőm. Nem hiszem hogy ez meghatározna vele kapcsolatban bármit, ha barna haja lett volna, nem történt volna szerintem semmi másképpen.

Bár őszinte leszek, nekem a barna haj barna szem jobban tetszik, de szerintem elég furcsa ha valaki ilyenek alapján válogat, nekem (és szerintem sokaknak szintén) a személyiség sokkal fontosabb.

dec. 31. 16:20
 8/25 anonim válasza:

#16.00


45 és 50 között valahol. Siess, mert már nagyon gyűlnek a barnák itt a ház előtt! (15.55 vagyok)

dec. 31. 16:21
 9/25 anonim válasza:

6

Persze, ahogy én is kiírhatom, hogy ez elég felszínes. A haj meg szemszín szerintem sokadrangúdolog, és ezzel (remélem) a többség is így van.

dec. 31. 16:22
 10/25 A kérdező kommentje:
az igen, majd máskor
dec. 31. 16:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!