Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Srácok! Mit szólnátok hozzá?

Srácok! Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha egy lány aki régen munkatársatok volt, és csak latasbol ismeritek, évek óta nem láttátok, sosem beszéltetek szinte bejelölne titeket és meg kerdezne mi újság veletek?

Főleg 25-30 éves sracokhoz szól a kérdés.



jan. 5. 17:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
Meglepne
jan. 5. 17:02
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben?
jan. 5. 17:04
 3/15 anonim válasza:
Mire véli ezt a hirtelen nagy érdeklődést, ha egyébként munkában szinte semmilyen érdeklődést nem mutatott.
jan. 5. 17:06
 4/15 anonim válasza:
Azt gondolnam bejovok neki, es ha kolcsonos akk ramozdulnek.
jan. 5. 17:06
 5/15 anonim válasza:
Én is meglepődnék, de nem rossz értelemben. Alapjáraton örülnék neki hogy valaki érdeklődik, persze kíváncsi lennék hogy miért jutott eszébe írni most.
jan. 5. 17:09
 6/15 anonim válasza:
Meglepne, mert nők nem szoktak kezdeményezni, főleg a semmiből.
jan. 5. 17:20
 7/15 anonim válasza:

Nekem volt ilyen, bár nem munkatársak voltunk. Amikor először találkoztunk pár alkalommal a csaj egyáltalán nem mutatott érdeklődést, bár ismerősök lettünk facebookon is, de nem találkoztunk legalább két évig. Soha semmire nem reagált, majd egyszer csak 2 év után elkezdett mindenemet lájkolgatni meg ő írt rám mindenfélével. Majd megbeszéltünk egy találkozót és összejöttünk ami tartott pár hónapig.

Később tudtam meg mi volt az oka, hogy ignorált amikor először találkoztunk, majd utána is. Volt egy másik férfi akivel találkozgatott, majd amikor az dobda a csajt, nincs ló jó a szamár is alapon előkerültem nála. Na szerintem nincs egy férfi sem, aki így akar egy nővel együtt lenni evvel a tudattal. Inkabb maradok egyedül, mint valakit pótoljak.

jan. 5. 17:22
 8/15 anonim válasza:
31f
jan. 5. 17:22
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok én pótolni senkit csak uj kapcsolatra vágyom
jan. 5. 18:42
 10/15 anonim válasza:
Meglepődnék, hogy a semmiből rámírt. De ha szimpatikus akkor beszélgessünk. Kb ennyit.
jan. 5. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!