Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Pasik ismerkedni?

Pasik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk a társkeresők híve, inkább itt próbálkozom. 25-30 év körüli pasit keresek. Kérem ettől jóval fiatalabb vagy idősebb ne írjon mert úgy sem válaszolok. Nincs konkrét célom, ami alakul.

Nagyobb darabok, kövérek ne írjanak az nem jön be. 22 éves vagyok.


jan. 9. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

"Nincs konkrét célom, ami alakul."


Akkor miért kell, hogy 25-30 év közötti legyen a pasi, és ne legyen kövér, ha nincs konkrét célod?

jan. 9. 19:57
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék társkeresőt használni.
jan. 9. 19:57
 3/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy beszélgessünk és nem tudom hogy lazát szeretnék e vagy komolyat de ez a korosztály érdekel annyit biztosan tudok
jan. 9. 19:58
 4/23 anonim válasza:
#3 No, akkor mégis van konkrét célod! Sok sikert!
jan. 9. 19:59
 5/23 anonim válasza:
Kép magadról?
jan. 9. 20:03
 6/23 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá tenni hogy GyMS megyéből és a környezőkből keresek, lehetőleg az ország másik végéből ne írjanak
jan. 9. 20:04
 7/23 anonim válasza:
Egyre jobb.
jan. 9. 20:05
 8/23 anonim válasza:
Írj
jan. 9. 20:18
 9/23 anonim válasza:
#10 Látszik az egész írásképeden, a kérdésed mondatszerkesztésén, és, hogy azt sem tudod igazán, hogy kit keresel.
jan. 9. 20:35
 10/23 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok milyenek írnak majd válogatok én ne aggódjál
jan. 9. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!