Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van esetleg most itt fent...

Van esetleg most itt fent valaki, aki szívesen beszélgetne velem és MŐNEMŰ? Csak funból, és bármilyen téma, ami eszünkbe jut

Figyelt kérdés
jan. 10. 02:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mőnemű?
jan. 10. 02:58
 2/14 A kérdező kommentje:
N✨
jan. 10. 03:24
 3/14 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni a Római Birodalomról akkor itt vagyok for real XD
jan. 10. 03:28
 4/14 anonim válasza:
Holnap vizsgázok 🥹
jan. 10. 03:32
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaa, rendben, érdekel a téma :D Írtam!
jan. 10. 03:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérdezgethetek is? Meg szóban, közben meg még tanulhatsz is akár XD
jan. 10. 03:34
 7/14 anonim válasza:
Szuper, kérdezhetsz isXD
jan. 10. 03:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Most itt? Nekem ez így nem tetszik, hogy 4 perc is eltelik minden egyes szóváltás között :D kicsit rossz így, ennyi idő alatt meg se tudjuk beszélni az összes dolgot amit lehetne erről :D és holnap vizsgázol... :D na mindegy szóvaaaal mennyi ideig tartott a fénykora és miért kezdett el megbukni a római birodalom? és hogy alakult meg?
jan. 10. 03:38
 9/14 A kérdező kommentje:
Melyik évben élnél, ha ebben a korban élnél, pontosan melyik évet élnéd át most legszívesebben belőle? Miért? Mik történtek abban az évben, amik miatt ezt választottad? Milyen lenne ott lenni? Hogy érezted volna magad akkor, egy akkor élő nőként?
jan. 10. 03:40
 10/14 anonim válasza:

"Nekem ez így nem tetszik, hogy 4 perc is eltelik minden egyes szóváltás között :D"


Kellett neked panaszkodni. Most nézd meg mit csináltál! xd

jan. 10. 03:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!