Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, melyik szimpatikusabb?...

Kazi László kérdése:

Lányok, melyik szimpatikusabb? Hogy kezdjek?

Figyelt kérdés

Egy dohánybolban meg tetszett egy csajszi! Munka társaiktól meg tudtam a nevét! Hogy kezdjek?

Nevén szólítsam majd kérdezzem meg hogy van a kedve randizni?

Vagy kérdezzem meg a nevét majd kérdezzem meg hogy szingli e és ha igen el jönne e randizni?

Vagy kérjem meg hogy a blokkra írja rá valamilyen elérhetőségét?



jan. 12. 22:41
 1/9 anonim válasza:
Én ha nem mutatkoztunk volna be eddig, rohadtul rossz néven venném ha tudnád a nevem, gondolom névkártyát nem visel, senki se szereti ha kutakodnak, kémkednek utána és creepy is.
jan. 12. 23:08
 2/9 anonim válasza:
Véletlenül se szólítsd a nevén ha nem ismered. Ezek közül az opciók közül egyik se nyerő. Fokozatosan építsd ki a szimpátiát.
jan. 13. 07:15
 3/9 anonim válasza:

Ne kérdezd meg szingli-e, ne szólítsd a nevén.

Kérdezd meg, valamikor elmenne-e veled egy sütire pl.

jan. 13. 13:12
 4/9 anonim válasza:

Hát a blokkos dolgot felejtsd el szerintem

Kezdj el vele simán beszélgetni mivel látásból már ismeritek egymást kérdezd meg milyen napja volt az elköszönést meg úgy csinálnám hogy szia xy így hívnak ugye?

Következő alkalommal szolithatod a nevén stb.stb

jan. 13. 13:33
 5/9 anonim válasza:

Én 29 éves nő vagyok, de én ezeket parának tartanám, és akármennyire is bejönnél, nemet mondanék.


Szerintem először random dologról beszélgess vele, nevettesd meg! Az már félsiker. Ha jól megy a beszélgetés kérdezd meg, hogy lenne-e kedve valamikor munkaidőn kívül is találkozni. Ha kicsit nehezen megy a beszélgetés, akkor legközelebb is csevegj vele random dologról, és amikor jobban megy, akkor kérdezd meg. Ha jófejnek tart, és megnevetteted, akkor úgyis igent mond :)

jan. 13. 21:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket !
jan. 14. 17:45
 7/9 anonim válasza:

Ha randizni akarsz, azt kérdezd meg tőle, ne más kérdést tegyél fel.


Hogy van-e barátja, az egy felesleges kérdés. Van akit az se zavar ilyesmiben, ha van barátja, vagy akár le is tagadja, ha el akar menni veled randizni. Ha számít neki, akkor meg úgyis mondani fogja, hogy ezért nem randizik - akár akkor is bemondja ürügyként, ha nem ez a valós oka.


Igazából neked mindegy is, hogy miért mond nemet, ha nemet mond. A lényeg, hogy randizik-e veled, vagy nem.

jan. 15. 02:47
 8/9 anonim válasza:

Ha már tudod a nevét, akkor vagy mondd el, hogy a kolléganőktől hallottad, vagy inkább kérdezd meg tőle.


A gond az, hogy ha nem csak hallottad a kollégáktól, hanem kérdezősködtél is utána, akkor esélyes, hogy úgyis szóltak neki, hogy van egy vevő, aki kíváncsiskodik utána. Ami meg eleve bizalmatlanságot szül.


Egyébként sem szerencsés munkahelyen ügyfelekkel ismerkedni (meg kollégákkal sem). Nem véletlenül mondják, hogy házi nyúlra nem lövünk. Sokan megszegik, de általában meg is szívják. De ha ő mégsem így van vele, akkor sok sikert!

jan. 15. 02:58
 9/9 anonim válasza:
Én eleve inkább azt hanyagolnám, hogy valakit munka közben ilyen kényes szituációba hozzak. (És ne, ne várd meg munka után mert jogosan rád hívja a rendőröket xD)
jan. 15. 19:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!