Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt ilyen pasi?

Lehet itt ilyen pasi?

Figyelt kérdés

25-30 körüli férfit keresek aki humoros, jó kedélyű, gazdag szókincsű, kreatív, nyugodt és türelmes természetű nem egy ordítozó idegbeteg.

Külsőleg ne legyen duci vagy kövér. Szeretem ha valakinek kicsi formás orra van és az arcszőrzetet.



jan. 14. 03:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kihagytam én magam 22 éves vagyok szintén nyugodt természetű, rendkívül átlagos.
jan. 14. 03:19
 2/18 anonim válasza:
Hehe. Tökéletes áldozat
jan. 14. 04:50
 3/18 anonim válasza:
Vércsoportját miért nem írod le? Már csak az hiányzik.
jan. 14. 07:51
 4/18 anonim válasza:
Van itt ilyen. Például én. Írj, ha gondolod.
jan. 14. 08:23
 5/18 anonim válasza:
Kep nelkul nem ismerkedek. Bikinis kep kell.
jan. 14. 08:25
 6/18 anonim válasza:
Na várjunk csak, te lány vagy? Mert az lemaradt :-)
jan. 14. 10:10
 7/18 anonim válasza:
Szia. Én 26 éves férfi vagyok. Hová valósi vagy?
jan. 14. 10:34
 8/18 anonim válasza:

Nem az egesz Foldon csak ilyen pasik vannak amit leirtal. Orangutan ordibalozo emberek mint az osemberek, csak ok vannak kb. mindig vezeto pozicioban, ceg vezetok, politikusok nagy resze, kormanyfok es miniszterelnokok nagy resze.


Ezek a mai ferfiak, orangutanok kedves kerdezo. Es allandoan harcolni akarnak, allandoan enni akarnak es minel nagyobbak akarnak lenni, az orrukrol nem is beszelve, mert az orrlukuk meg akkor mint az univerzum fele. Arcszorzetet felejtsd el mert az meg szinten rozsdasodik mert fembol van ugye, mint ahogy orangutanok, es csak majomkodnak.


Istenem... 22 vagy es ilyen elvarasok. Jo oke ez meg a kozepkorban elfogadhato volt mert a hazassag is politika volt, Habsburgok egymas kozott is hazasodtak. Erre neveltek a gyereket is, de ez mar nevetsegesen ironikus es szurrealis mar ami ma van parkereses szempontjabol most kivetelesen a nok iranyabol. Egy ferfi mikor tesz ki ilyen kerdest? Ez olyan flegma leiras mintha a ferfiakat ki sem valogatva inzultalnad, hogy koverek vagyunk, idegbetegek vagyunk, unalmasak vagyunk, butak vagyunk nem vagyunk kreativak.


Lehet ezert teszel ide ki ilyen kerdest, mert mar annyira valogatsz, hogy nem is talalsz mert az a lovagi korban volt. Idosebb noverem is ezt csinalja, 35 eves es randizik meg minden de olyan igenyei vannak, hogy oke normalis legyen de neki a normalis az egetveroen mas mint amit elkepzel egy ferfi. Akar gyereket meg minden de igy hogy? Na igy atfordult karrieristava es mar szerintem alig akar parkapcsolatot, inkabb foglalkozik a karrierrel mert annyi ideig vart a valogatassal, hogy kiesett abbol az idobol mert az o koraban mindenki foglalt szinte. Legkozelebb 50 evesen lesz eselye nagyjabol mert akkorra meg pedig elvalnak az emberek. Nem hiaba van tobb no itthon mint ferfi...

jan. 14. 12:44
 9/18 anonim válasza:
Rendkívül átlagosként ilyen igények? Az szép, anyukám! Átlagos férfiként megkaptam már nem egyszer nőktől, hogy nekem igényeim sem lehetnek, egy zsák krumplira menjek rá inkább.
jan. 14. 12:55
 10/18 anonim válasza:
És te milyen csaj vagy? Ha már vannak ilyen igényeid akkor legalább írd le te milyen vagy, köszi.
jan. 14. 13:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!