Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni?

Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés

Ma egy Yettel üzletben kellett ügyet intéznem, és nagyon szimpatikus volt az ügyintéző lány, szívesen megismerném privátban, viszont csak a keresztnevét tudom.

Hogy lehetne megkeresni, ha abba az üzletbe nem tudok könnyen visszamenni?

Azt hittem, hogy majd a papíron fog szerepelni a neve, de csak az aláírása van, abból meg nem tudom a vezetéknevét.

Valaki, valami használható tipp?



jan. 14. 14:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha problémás az üzletbe visszamenni, akkor feltehetően messze laksz. Ha pedig messze laksz, úgysem tudsz vele kapcsolatot kialakítani.
jan. 14. 14:14
 2/19 A kérdező kommentje:

Oké, ez nem volt túl hasznos, de köszi.

Valami használható tipp esetleg?

jan. 14. 14:17
 3/19 anonim válasza:
Nem tudom, melyik bolt, van-e oldala, fb képei, stb.
jan. 14. 14:20
 4/19 A kérdező kommentje:

BP-n, a Shopmarkban van az üzlet, de egy keresztnévvel FB-n sokra nem megy az ember. :D :(

Más ötlet?

jan. 14. 14:22
 5/19 anonim válasza:
Ha tényleg fontos neked, visszamész.
jan. 14. 14:24
 6/19 anonim válasza:
Mi a keresztneve?
jan. 14. 14:29
 7/19 A kérdező kommentje:

#5 Most nem tudok.

#6 Ez miért érdekes a kérdés szempontjából?

jan. 14. 14:53
 8/19 anonim válasza:
Mert sok Yetteles kontaktom van Pesten.
jan. 14. 15:03
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Nem vicces!

#9 Köszi, írtam PM-et.

jan. 14. 15:11
 10/19 anonim válasza:
Hívd fel a yettelt, mond hogy mikor és hol voltál az üzletben, mert feljelentést szeretnél tenni az egyik alkalmazottra. Mond el a vezetéknevét, és kérd el a keresztnevét, és utána ne tegyél semmit. 27f :)
jan. 14. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!