Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki irodalomtud...

Van itt olyan, aki irodalomtudományi phd képzésre jár? Szeretnék kérdezni tőle privátban.

Figyelt kérdés

jan. 31. 16:58
 1/7 anonim válasza:
Én nem, de megválaszolom, hogy semmivel nem lesz jobb az életed, ha elvégzel egy irodalomtudományi PhD-t. Ha szeretnél osztálytalálkozón felvágni a doktori címmel, akkor a terápiát javaslom, lehet gyorsabban is megvan, mint 4 év.
febr. 14. 15:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Szánalmas patkány. Legközelebb ha trollkodsz, szellemesebbet találj ki, ez már unalmas. De lást kivel van dolgod, segítek: az "elmehetsz a mekibe" és társai is már unalmasak.
febr. 15. 09:26
 3/7 anonim válasza:
Csak leírtam a véleményem a bölcsész PhD mögött meghúzódó fő motivációról. Ha ez rosszul érintett, akkor sajnálom, szerintem ettől te még nem vagy patkány.
febr. 15. 10:06
 4/7 A kérdező kommentje:
A troll a maga oldalára akarja billenteni az erkölcsi mérleg nyelvét. :D Jaj, ez aztán a szellemesség, te most komolyan nekiálltál erőlködni?
febr. 15. 10:37
 5/7 anonim válasza:
Nem, csak intelligensen kikértem magamnak a patkányozást, te szerencsétlen.
febr. 15. 11:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ha ezzel problémád van, akkor máskor ne kezdj el trollkodni olyan kérdéssel kapcsolatban, pláne nem személyeskedni, amiről fogalmad nincsen.


Azzal nyitottál, hogy pszichológushoz küldtél, mert szerinted aki phd képzésre megy, azért teszi, mert fel akar vágni a doktori címmel.


Na, ez az, amit én kérek ki magamnak. Te kezdtél el engem mindenféle információ nélkül, öncélúan sértegetni és még te vagy megsértődve?


Annak ellenére írom ezt, hogy az a kérdésben egyébként sehol nincs állítva, hogy én phd képzésre akarok menni.


Te szerencsétlen patkány.

febr. 15. 14:59
 7/7 anonim válasza:
Én nem irodalomra járok, hanem másik bölcsész témában, de nekem írhatsz, ha az is megfelel.
ápr. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!